opublikowano 16/01/2018 o godzinie 17:55:17, autor Olga

Daliśmy gazu na WOŚP!


 

Warto mieć pasję i warto pomagać. Kwoty uzyskane, podczas wydarzeń, na których można było spróbować jazdy na pit bike`ch mówią same za siebie – osoby jeżdżące na tych małych motocyklach, mają wielkie serca!

Bydgoszcz
W sobotę 13 stycznia Bydgoskie Towarzystwo Żużlowe zorganizowało specjalny trening pit bike'owców pod hasłem „Jedziemy dla WOŚP”, z którego dochód przeznaczony został na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabrakło jazd pokazowych w wykonaniu zawodników z Gdańska, Torunia, Unisławia, czy Siemonia. -Cieszy ogromnie fakt, że na tym wyjątkowym, charytatywnym treningu obecni byli zawodnicy z całej Polski – opowiada Piotr Młynarczyk. –Wspólnymi siłami udało nam się zebrać ponad 400 zł i przy okazji świetnie się bawić. Fajnie, że wszystko odbyło się zgodnie z planem, a aktywną sobotę zwieńczyliśmy integracyjnym ogniskiem.

Unisław
Z kolei w niedzielę 14 stycznia, podczas finału WOŚP w Unisławiu udało się zebrać 43 tysiące złotych! Po raz pierwszy ulicami miasta przejechała także parada pit bike. Ponadto przez cały wieczór na hali, można było spróbować jazdy na pitach. W zamian za datek do puszki dostępne były motocykle dla dzieci w wieku 3-8 lat.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook