opublikowano 30/11/2017 o godzinie 20:23:13, autor Piotr Młynarczyk

Czas na Wielką Galę Pit Bike!

Sezon 2017 wniósł wiele zmian w świecie pit bike'ów. Pojawiło się wiele nowych imprez, w których wystartowało wielu dobrze już znanych, jak i nowych zawodników. W 2017 o pit bike'ach było naprawdę głośno. Mocno zauważalny był też progres poziomu sportowego. Bicie nowych rekordów stało się normą, a frekwencji oraz młodych talentów mogłoby pozazdrościć wiele innych, ciągle popularniejszych dyscyplin motorowych w Polsce.

Tak wyglądało podsumowanie sezonu 2016

 

Już 8 grudnia w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa, ul. Gagarina 36, odbędzie Wielka Gala Pit Bike, która podsumuje, to czego byliśmy świadkami w sezonie 2017. Tego dnia swoją obecność w Toruniu zapowiadają czołowi rajderzy pit bike'owi z całej Polski.

Podczas tego wydarzenia przyznane zostaną wyróżnienia w jedenastu kategoriach. Podczas gali wręczona zostanie również nagroda dla „Ulubieńca Publiczności 2017” na którego do niedzieli można głosować na naszym portalu >>> TUTAJ <<< To świetne wydarzenie, które śmiało można nazwać świętem pit bike'ów wynosi tę dyscyplinę na zupełnie inny poziom. Na łamach naszego portalu wkrótce zaprezentujemy Państwu wszystkie kategorie.

 

WIELKA GALA PIT BIKE:

GDZIE i KTÓREJ?
- 8 grudnia, godz. 19:00 Toruń, Akademickie Centrum Kultury i Sztuki - OD NOWA
Ilość miejsc jest ograniczona, wstęp jest wolny, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej (wyślij sms-em imię, nazwisko, ilość osób na nr 661 746 745

- Po uroczystej gali odbędzie się impreza kończącą sezon. Koszt 150 zł/os w tym ciepła kolacja, przekąski, ciasta, napoje, również wyskokowe, muzyka na żywo. Zabawa potrwa do 3:00 rano. Zapisy: (wyślij sms-em imię, nazwisko, ilość osób na nr 661 746 745

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook