opublikowano 23/07/2018 o godzinie 21:02:46, autor Olga Taraszka

Cross Country w Darłówku - wyniki + relacja!21 i 22 lipca w Darłówku odbyła się kolejna runda Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorza Zachodniego. Po raz pierwszy w wyścigach Cross Country mogliśmy zobaczyć klasę 90cc! Poniżej zamieszczamy relację i wyniki, kto okazał się najlepszy!

Po kilkuletniej nieobecności zawody Cross Country wróciły do Darłówka. Pierwszego dnia zawodów pit bikerzy, jeździli po skróconej nitce toru i objeżdżali podjazdy. Drugiego dnia trasa została już zmodyfikowana i pit bike`ki rywalizowały, na tych samych zasadach, co duże motocykle. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć, jak zawodnicy radzą sobie z niełatwymi sekwencjami podjazdów i zjazdów.W klasie Kadet mogliśmy zobaczyć jednego reprezentanta – Oskara Rumińskiego, który doskonale sprostał wymagającej trasie i udowodnił dobry poziom swoich umiejętności. W kategorii Junior, zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia bezkonkurencyjny okazał się być Cyprian Bieliński. Tuż za nim uplasował się Kacper Błaszak, który również w bardzo dobrym stylu sprostał popularnej Patelni. W ostatnim czasie Kacper uczestniczy, także w cyklicznych szkoleniach, pod okiem Marcina Wójcika w Gdańsku, co bez wątpienia skutkuje ogromnym postępem w jego jeździe. Jako trzeci na mecie w kat. Junior pojawił się Kamil Zima.
Z kolei wśród seniorów numerem jeden był Kacper Rabikowski. Zaraz za nim, na drugim miejscu podium znalazł się Łukasz Majkowski. Zdecydowanie największą niespodzianką było zajęcie trzeciego miejsca, przez Bogdana Kwaśnika, który dopiero od niedawna podjął wyzwanie w rywalizacji pit bike. W klasie Senior mogliśmy zobaczyć, także jedną z przedstawicielek pit ladies – Darię Lebę, która w szczególności pierwszego dnia zawodów zaprezentowała doskonałą formę. Kolejna odsłona Cross Country obędzie się już w dniach 15-16 września w Łobzie. Poniżej zamieszczamy dokładne wyniki startów w Darłówku, uwzględniając poszczególne dni zawodów.Klasyfikacja generalna po dwóch wyścigach:

Kat. Kadet
Oskar Rumiński

Kat. Junior
1. Cyprian Bieliński
2. Kacper Błaszak
3. Kamil Zima

Kat. Senior
1. Kacper Rabikowski
2. Łukasz Majkowski
3. Bogdan KwaśnikWyniki zawodów z 21 lipca

Kat. Kadet

Oskar Rumiński

Kat. Junior
1. Cyprian Bieliński
2. Kamil Zima
3. Kacper Błaszak
4. Mateusz Affelt
5. Antoni Prowadzisz
6. Szymon Majkowski

Kat. Senior
1. Kacper Rabikowski
2. Bogdan Kwaśnik
3. Daria Leba
4. Łukasz Majkowski
5. Hubert Paduch


Wyniki zawodów z 22 lipca

Kat. Kadet

Oskar Rumiński
 

Kat. Junior
1. Cyprian Bieliński
2. Kacper Błaszak
3. Kamil Zima
4. Szymon Majkowski
5. Antoni Prowadzisz
6. Mateusz Affelt

Kat. Senior
1. Kacper Rabikowski
2. Łukasz Majkowski
3. Hubert Paduch
4. Bogdan Kwaśnik
5. Daria Leba


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook