opublikowano 28/03/2018 o godzinie 08:52:49, autor Olga Taraszka

Cekcyn zaprasza na motocross!Od tego sezonu na motocrossowej mapie Polski pojawił się również Cekcyn! Miło nam poinformować, że rozwój nowego toru nabiera rozpędu i pierwsza impreza planowana jest już na 1 maja!- Przez ostatnie 4 lata tor służył wyłącznie do użytku własnego, a od teraz chcemy udostępnić go dla wszystkich głodnych jazdy – opowiada Karol Rogalski, właściciel terenu. –Obiekt przystosowany jest do motocykli małych, typu pit bike oraz tych o pojemnościach: 50, 65, 85 cm3. Wszystko w trosce o to, by hałas silników nie ingerował w spokój sąsiadów. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet, dlatego też na tor możemy jednocześnie wpuścić od 5 do 6 motocykli. Jeśli chodzi o parametry toru, to jego długość wynosi 650 metrów. Posiada on 3 lewe zakręty z bandą , 1 prawy zakręt , 3 duże hopy , 1 mniejszą , 2x2 pack , prostą startową o szerokości 15m. Na torze obowiązuje regulamin, który bezwzględnie należy przestrzegać!Dzień testowy pit bike i akcja charytatywna
Pierwsza oficjalna impreza na torze w Cekcynie odbędzie się już 1 maja. Będzie to dzień testowy pit bike, połączony z wyjątkową akcją charytatywną. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na miejscu będą dostępne modele motocykli marek YCF i MRF. Start o godz. 12:00, przy ul. Szerokiej!

1 maja Dzień testowy pit bike
 


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook