opublikowano 06/05/2018 o godzinie 07:45:16, autor Olga Taraszka

Cekcyn stawia na motocross!1 maja w Cekcynie odbyły się wyścigi motocrossowe i jazdy testowe pit bike! To pierwsza tego typu impreza w historii Cekcyna!


-Pomysł powstał już w zeszłym roku – wspomina Karol Rogalski. - Zawody przygotowaliśmy rodzinnie - razem z żoną, synem i córeczką. Wspólnymi siłami udało nam się stworzyć odpowiedni plan organizacyjny i zadbać o tor , motory , zawodników , całe zabezpieczenie i logistykę – dodaje. W Cekcynie była, także możliwość testów pit bike. Wszyscy chętni mogli sprawdzić się na sprzęcie marek YCF i MRF. -Podczas pokazu zorganizowaliśmy wyścigi motocrossowe. Tu z pomocą przyszedł team Pit Bike, Piotr Król - trener Cobra Motocross Academy, zawodnicy WKM Więcbork i KM Wisła Chełmno - wymienia Karol Rogalski. - Pit bike cieszyły się na miejscu naprawdę ogromnym zainteresowaniem, a z jazd na mini crossach skorzystało ponad 60 osób. W wyścigach wystartowało, ponad 20 zawodników klas MX 50 , MX 65 MX Open i Pit Bike . Serdecznie dziękujemy za udział i pomoc w zorganizowaniu imprezy – dodaje.Oto wyniki poszczególnych klas:
 

Klasa MX50

I miejsce Zuzia Lewandowska

II miejsce Tosia Rogalska

III Czarek Chorąży

IV Władek Kostecki

 

Klasa MX65

I miejsce Hubert Cybulski

II miejsce Oliwia Wiśniewska

III miejsce Bartosz Popielnicki

IV miejsce Daniel Cybulski

V miejsce Julia Laskowska

 

Klasa MX Open

I miejsce Piotr Król

II miejsce Michał Domeradzki

III miejsce Damian Karłowicz

IV miejsce Karol Rogalski

V miejsce Wiktor Januszewski

VI miejsce Wojtek Laskowski

 

Klasa PitBike

I miejsce Kamil Tchorzewski

II miejsce Kamil Zima

III miejsce Tomasz Rumiński

IV miejsce Oskar Rumiński

V miejsce Bogdan Kwasik

VI miejsce Kamil Jarzembski

VII miejsce Tosia Rogalska

VIII miejsce Zuza Lewandowska


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook