opublikowano 22/01/2019 o godzinie 22:46:04, autor Olga Taraszka

Canpol Extreme Chojnice – sprawdź najbliższe treningi

Hala Canpol Extreme Chojnice to doskonale dopasowane miejsce na zimowy trening pit bike! I runda Pucharu Polski Pit Bike SM 2019 coraz bliżej, dlatego nie warto tracić czasu na zastanawianie się, tylko ruszać na tor!
 Harmonogram najbliższych treningów:

2 lutego, godz. 8-11:00
17 lutego, godz. 8-11:00
3 marca, godz. 8-11:00

Zapisy na trening są obowiązkowe! Podczas treningu z reguły uczestnicy jeżdżą w sesjach 10/12 minutowych. Koszt treningu dla osób z własnym pitem to 50 zł/ 3 godz. Jazdy odbywają się w dwóch lub trzech grupach, które liczą do 10 uczestników. Przy 3 godzinnym treningu obowiązuje podział na dwie grupy uczestników. Przy 4 godzinnym treningu obowiązuje podział na trzy grupy uczestników.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook