opublikowano 21/02/2020 o godzinie 14:48:12, autor Olga Taraszka

Bruno Bytyń: Z tatą jest dużo większa motywacjaFot. LeYou Photography

Bruno „Brunet” Bytyń to młody zawodnik, który w zeszłym sezonie startował w Pucharze Polski Pit Bike SM, w klasie STOCK 125. Choć nie zdobył miejsca na podium, to jak sam przyznaje „wkręcił się” się w pit bike i zaliczył serię bardzo dobrych startów.
W ostatnim sezonie nie było łatwo przebić się w klasie STOCK 125 do czołówki, ale 5. miejsce w generalce wygląda bardzo dobrze...
Bruno:
Ten sezon minął mi bardzo dobrze, niestety nie było mnie na ostatniej rundzie w Starym Kisielinie z powodu choroby. Ogólnie bardzo się wkręciłem w pit bike. Całą swoją przygodę zacząłem na bydgoskim Kartodromie oraz na halach. W terenie próbowałem kiedyś jazdy, ale wydaje mi się że to nie do końca moja bajka.

Którą z rund wspominasz w szczególności?
Bruno:
Najbardziej podobało mi się w Bydgoszczy, ponieważ jest to mój ulubiony tor. To właśnie tam najwięcej trenuje i znam go najlepiej. Chętnie tam wracam.

Na pit bike jeździsz razem z tatą, czy jazda w takim rodzinnym teamie pomaga na zawodach?
Bruno:
Jak najbardziej pomaga. Jest wtedy dużo większa motywacja i można się pościgać z tatą oraz nadganiać prędkości. Choć w mojej rodzinie na motocyklach jeżdżę tylko z moim tatą, to cała rodzina nas wspiera i kibicuje.

Jakie stawiasz sobie cele na sezon 2020?
Bruno:
Na początek planuje zmiany sprzętowe i przesiadam się z MRF na trochę większego YCF 150. Dalej planuje startować w Pucharze Polski Pit Bike SM. Głównym celem jest dojeżdżać na jak najwyższym miejscu, jak na moje umiejętności i przede wszystkim zakończyć sezon bez kontuzji.

Dzięki za rozmowę.
Bruno:
Dzięki również.


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook