opublikowano 31/01/2020 o godzinie 21:40:11, autor Olga Taraszka

Będą Mistrzostwa Polski Pit Bike SM!
Już w tym roku poznamy pierwszych Mistrzów pit bike! Polski Związek Motorowy ogłosił oficjalny kalendarz wyścigów w dyscyplinach motocyklowych na 2020 rok. Mistrzostwa Polski Pit Bike SM są już pewne.Pierwsze Mistrzostwa Polski Pit Bike zostaną rozegrane w dniach 5-6 września 2020 na torze Awix Racing Arena w Toruniu. Warunkiem startu będą rezultaty uzyskane w ramach Pucharu Polski Pit Bike SM. Taka forma kwalifikacji do Mistrzostw Polski, pozwoli stanąć do rywalizacji najlepszej trzydziestce w każdej klasie.

-To kolejny krok milowy dla naszej dyscypliny – mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń. – Długo zabiegaliśmy o to, by Mistrzostwa Polski pojawiły się w kalendarzu minimotocykli. Udało się, co więcej to wielkie wydarzenie odbędzie się w Toruniu, czyli mieście siedziby naszego klubu i na świetnym, lubianym przez zawodników obiekcie. Nie mogę doczekać się tej rywalizacji. Już trzymam kciuki za pierwszych zwycięzców nowego cyklu.

Znamy także terminy czterech rund Pucharu Polski Pit Bike SM. Pierwsza odbędzie się 2 maja 2020 w Koszalinie, druga 30 lub 31 maja na torze Słomczyn k. Warszawy, a 15 sierpnia zawodnicy spotkają się w Starym Kisielinie. Finał zmagań zaplanowano 10 października w Bydgoszczy.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook