opublikowano 12/06/2019 o godzinie 11:14:57, autor Olga Taraszka

Bartek Jeliński: „Poziom jazdy wzrósł u każdego”
Bartek Jeliński #12 po pierwszej rundzie Pit Bike Cup w Głażewie jest aktualnym liderem klasy STOCK 150 Junior. Już 23. czerwca ponownie stanie on do walki o najwyższe miejsce podium. Łatwo nie będzie, gdyż jak sam podkreśla – stawka w tym roku jest bardzo wysoka.

 Runda Pit Bike Cup w klasie STOCK 150 Junior należała do Ciebie, ale trzeba przyznać, że łatwo nie było…
Bartek Jeliński: Stawka w tym roku jest naprawdę bardzo wysoka. Poziom jazdy wzrósł tak naprawdę u każdego... Choć tak naprawdę nie obawiam się nikogo na drugiej rundzie, ponieważ jestem dosyć bardzo przygotowany.

Przygotowujesz się na torze w Głażewie?
Bartek:
Bardzo lubię tor w Głażewie. Uwielbiam na nim trenować, a także swobodnie pojeździć. Co prawda nie jest to, to samo co w lesie, ale i tak tor jest niesamowity!Masz w rodzinie jakieś tradycje motoryzacyjne?
Bartek:
Owszem mam w rodzinie tradycje motoryzacyjne. Przykładem jest mój kuzyn Patryk Szymański, który również wystartuje na 2. rundzie, także w mojej klasie. Cieszę się, że możemy się razem pościgać.

Oprócz Pit Bike Cup celujesz jeszcze w Cross Country?
Bartek:
Tak, oprócz Pit Bike Cup celuję również w Cross Country. Myślę, że jest to dobra opcja ze względu na to, że można poprawić swoją kondycje, a także wspiąć się na kolejny poziom.

Dzięki bardzo i powodzenia w Głażewie.
Bartek:
Dzięki, do zobaczenia.

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook