opublikowano 04/02/2020 o godzinie 18:14:55, autor Olga Taraszka

Bądź na bieżąco, dołącz do bazy SMS
Najważniejsze informacje, pod ręką? Wystarczy dołączyć do bazy SMS.Jeżeli chcecie otrzymywać powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach pit bike w Polsce - treningach, zawodach, eventach wystarczy dodać swój numer do bazy sms. Żeby być na bieżąco, należy wypełnić poniższą ankietę i wybrać zakres wydarzeń - lokalny, bądź ogólnopolski. 

ANKIETA

Uwaga! Ankieta dotyczy tylko jednego numeru. W przypadku chęci otrzymywania powiadomień na kilka numerów należy ją wykonać dla każdego numeru oddzielnie.

Wysyłkę komunikatów, można zatrzymać w dowolnym momencie wysyłając SMS o treści KOMUNIKATY STOP na nr 661746745. Koszt zgodny z taryfą operatora.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook