opublikowano 12/01/2018 o godzinie 17:03:26, autor Automobilklub, Olga

Automobilklub Polski zaprasza na wspólne treningi

Sekcja Supermoto Automobilklub Polski zaprasza na wspólne treningi wszystkich miłośników Pit bike! Od kwietnia do października w każdą słoneczną środę, będziecie mogli rozwinąć swoje umiejętności na Autodromie Bemowo w Warszawie. Na miejscu będą czekać na Was zawodnicy Automobilklub Polski, ścigający się na dużych motocyklach w Mistrzostwach oraz Pucharze Polski. Chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Treningi są darmowe – jedynym warunkiem jest członkostwo w Automobilklub Polski wraz z opłaconą składką na bieżący rok.

automobilklubpolski.pl/klub/jak-zostac-czlonkiem-automobilklubu-polski – więcej informacji, jak zostać członkiem. Jednocześnie przypominamy, że ewentualne transfery pomiędzy klubami należy wykonać do końca lutego.

Więcej szczegółów niebawem.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook