opublikowano 13/06/2019 o godzinie 21:11:40, autor Piotr Młynarczyk

Dominika Orlik: "Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia"
Zobaczcie, jak Dominika Orlik #333 podsumowuje swój udział w II Rundzie Pucharu Polski Pit Bike SM 2019!


Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia... a w moim wypadku JEŻDŻENIA! Kiedy podczas kwalifikacji do Pucharu Polski PitBike Supermoto tata pokazał mi na pit boardzie,  że wygrywam klasę kobiet... nie odpuściłam, postanowiłam, że powalczę również z panami! Odkręciłam i wykręciłam mój rekordowy 333as... i to 333as dający mi Pole Position w mieszanym wyścigu PRO! Jak to zawsze powtarzam: Marzenia się nie spełniają... marzenia się spełnia! Więc trzeba ruszyć tyłe333ek i działać!

Właśnie spełniłam kolejne malutkie marzenie, stanęłam, jako pierwsza na starcie za sobą mając nie tylko całą klasę Pit Ladies, ale również i panów (także z klasy Super PIT, czyli z większą pojemnością silnika i możliwością tuningu, czego robić nie wolno w mojej stockowej klasie).

Cieszy mnie, że dziewczyny również przyspieszyły i namieszały trochę na polach startowych... i niech ktoś mi powie, że kobiety to słaba płeć! Stanęłam na starcie i dwukrotnie przywiozłam zwycięstwo do mety! Cieszyłam się jak dziecko! Zwłaszcza, że nie tylko ja zrobiłam kawał dobrej roboty, a cały mój Dream Team Roszak Racing:

 superpit: 3 miejsce Michał Budziaszek / 5 miejsce Mariusz Juszczak / 8 miejsce naszego gościa specjalnego Wiktor Ostrowski

 stock 150: 2 miejsce Sebastiana Stacha

 stock 125: 2 miejsce Wiktora Majchrowskiego

 PitLadies: 1 miejsce Dominiki 333 Orlik 

 stock 90: dobra jazda i duży progres Kacpra Barona

Nie bez powodu nasze motto to: Home of Champions! Stawiamy na rozwój, progres i... świetną zabawę! I sz333erze Wam powiem... ciężko trenując, mając taki dream team, taką wspaniałą rodzinę, jeżdżąc na YCFie F 150sm, zalanym najlepszym olejem Motul i ścigając się w skórze RST... nie miałam innej opcji niż stanąć  na najwyższym stopniu podium. A zapewniam, ze dopiero wchodzę na wysokie obroty.

Pozdrawiam serde333nie z drogi do Finlandii, gdzie będę testować najnowsze endurowki od Husqvarny!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook