opublikowano 16/07/2019 o godzinie 10:20:59, autor Olga Taraszka

Antosia Rogalska: "Z tyloma zawodnikami jeździ się naprawdę fajnie"
Podczas ostatniej rundy Pucharu Polski Pit Bike SM w Radomiu, w klasie STOCK 90 mogliśmy zobaczyć jedynie trzy odważne reprezentantki młodego pokolenia pit ladies. Wród nich była 9-letnia Antosia Togalska #110, która w tym sezonie zapowiada zdobyć komplet Pucharowych rund.Jak to jest objechać tylu chłopaków na dużym, wyścigowym torze?
Antosia Rogalska:
Objechanie tylu chłopaków jest fajnym uczuciem, że jest się lepszym. Z tyloma zawodnikami jeździ się naprawdę fajnie, bo jest się z kim ścigać.

Za Tobą udane wyścigi w Radomiu. Ale nie da się ukryć, że jesteś już całkiem doświadczoną zawodniczką, w Pucharze mogliśmy zobaczyć Cię już w zeszłym roku…
Tosia:
Na pit bike jeżdżę od dwóch lat, a zdecydowałam się wziąć udział w zawodach, bo spodobała mi się jazda na asfalcie i zdecydowanie tego nie żałuję. Na zawodach jest naprawdę fajna atmosfera. Zawsze na zawody jedzie za mną tata, czasem brat Maks, a mama z młodszym bratem ogląda zawody w domu. Bardzo podoba mi się jazda na motorze YCF i myślę że, jak będę więcej trenować uda mi się być na podium.A z tego, co widzę w ostatnim czasie trenujesz całkiem sporo…
Tosia:
Najczęściej trenuję na torze kartingowym w Toruniu i jeżdżę tam raz w tygodniu. Staram się ogólnie aktywnie spędzać czas, żeby dobrze przygotować się do zawodów.

Planujesz wystartować 29 sierpnia w Bydgoszczy?
Tosia:
Tak, planuję wystartować na rundzie w Bydgoszczy. Moim głównym celem na ten sezon jest objechanie wszystkich Pucharowych rund.

W takim razie trzymam kciuki, że cel zostanie zrealizowany.
Tosia:
Dziękuję bardzo.

Rozm. Olga Taraszka

Tosia Rogalska na zawodach reprezentuje: Klub WKM Więcbork, Team Cobra Motocross Academy Gdańsk, Gminę Cekcyn. Patronem medialnym są: Tygodnik Tucholski, Tucholanin.pl, Tokis.pl, Wiadomości Krajeńskie, Cekcyn.pl A sponsorem Tosi jest firma Andrzeja Klimowicza: olejeklimowicz.pl


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook