opublikowano 15/02/2019 o godzinie 19:39:14, autor Olga Taraszka

333eść, teraz 333as na Modę na Moto!
Zawodnicy, biorący udział w rywalizacji pit bike, to osoby pełne pasji, których zamiłowanie do motocykli, nie ogranicza się zazwyczaj do linii start-meta. Często podejmują różne inicjatywy, żeby zarazić nowe osoby swoim zamiłowaniem do dwóch kółek. Przykładem takiej zawodniczki jest Dominika 333 Orlik, która tym razem wcieliła się w rolę prowadzącej programu Moda na Moto!

Pasja jest często najlepszym zastrzykiem motywacji, do tworzenia inspirujących projektów. Tak też było w przypadku kanału Moda na Moto, z którym wyjechała do nas niedawno Dominika Orlik #333. –Moda na Moto powstała z połączenia pasji do motoryzacji, szalonych pomysłów, pozytywnej energii i doświadczenia zdobywanego, przez kilka lat ścigania – podsumowuje Dominika. -To zdecydowanie program, jakiego jeszcze nie było! W materiałach pełnych jazdy, przygód, pozytywnych i motywujących ludzi, będziemy przemycać ważne informacje... zarówno dla przyszłych, początkujących i zaawansowanych motocyklistów, obecnych i przyszłych zawodników, jak i dla fanów motoryzacji… lub osób które są po prostu jej ciekawe – dodaje.Pierwszy raz, od zaraz!
Jakiś czas temu mogliśmy już zobaczyć pierwsze efekty pracy Dominiki. W premierowym odcinku Mody na Moto: Mój pierwszy raz... (na motocyklu o333ywiście!), czyli jak zacząć przygodę z motocyklami? obszernie poruszyła ona temat swoich motoryzacyjnych początków i przygody z pit bike. W materiale pojawił się również Marek Szkopek, który zdradził, jak wyglądała jego ścieżka motoryzacyjnej kariery. –Moda na Moto będzie serią motovlogów, pełną ciekawych historii, inspirujących ludzi, motoryzacyjnych nowinek, wiedzy technicznej, szkoleń z najlepszymi trenerami i zawodnikami, nie zabranie też lifestylu związanego z motoryzacją. Poza tym na kanale nie zabraknie też testów, wywiadów i szalonych pomysłów! – dodaje Dominika. Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć pierwszego odcinka Mody na Moto, zapraszamy do nadrobienia zaległości!


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook