MRF 80 Runner – budżetowe ściganie dla najmłodszych

Nowa klasa w zawodach pit bike to kolejna możliwość dla młodych zawodników. Minimotocykl prosto z kartonu, bez zbędnych przeróbek i inwestowania to kusząca propozycja. Naszym zdaniem nadchodzi prawdziwy hit sezonu 2023 na torach off-road i SM!

Mówimy o alternatywie dla zawodników pitbike w wieku 8-13 lat. Poza klasą Stock 90, będzie to kolejna możliwość startu dla dzieci. Klasa Runner 80 pojawi się zarówno w Pucharze Polski Pit Bike, jak i Mistrzostwach Polski Pit Bike. Dzieci będą dysponowały standardowym modelem, jeżeli chodzi elementy zawieszenia, silniki, gaźniki – nie będzie tu możliwości żadnych modyfikacji. Rzeczy, które będą mogły być dopasowane do zawodnika to łańcuch, kierownica, czy manetka gazu. Kolejny plus to budżetowe opony, na których będą ścigały się dzieci w nowej klasie – cena w okolicach 100-150 zł / opona.

Pit Bike MRF Runner to idealny motocykl do nauki jazdy cross, a także jazdy na torach asfaltowych. Na tym motocyklu dziecko nie tylko bezpiecznie wejdzie w świat pasji związanej z jednośladami, ale i nauczy się ścigać. Pięć i pół konia mechanicznego, regulowany rolgaz (można zablokować dziecku manetkę gazu do bezpiecznej prędkości), półautomatyczna skrzynia biegów to jego największe atuty. Preferowany wiek użytkownika MRF 80 Runner to 7-10 lat, ale dzięki łatwej regulacji, z powodzeniem korzystają z niego znacznie młodsze dzieci. Z czasem można wymienić siedzenie i koła z 10” na 12”. Tym samym wierny towarzysz wspólnych jazd i treningów rośnie z dzieckiem. Cena tej markowej maszyny to tylko 4 799,00 zł. Istnieje także możliwość zakupy w ratach – o co należy pytać u autoryzowanych przedstawicieli marki MRF https://justr.pl/mapa/

Maszyna do wygrywania

Tymek Andrzejewski, aktualny mistrz Polski najmłodszej klasy Stock 90, startował właśnie na tym modelu. Zwycięstwo na MRF 80 Runner przywiózł do mety podczas pierwszych w historii dyscypliny Mistrzostwach Polski Pit Bike Off-Road.  -MRF 80 Runner to najlepszy motocykl do rozpoczęcia przygody w motosporcie. Tymek swoją przygodę rozpoczął w wieku 5 lat i to była jego pierwsza maszyna-mówi Magda Andrzejewska, mama młodego mistrza.Pomimo młodego wieku i niskiego wzrostu nie było problemu z przystosowaniem motocykla pod Tymka. Półautomatyczna skrzynia biegów pozwala na ich zmianę bez używania sprzęgła ręcznego, co jest dużym plusem dla początkujących. Pitbike ma także możliwość regulacji gazu co podnosi bezpieczeństwo podczas nauki jazdy. Przy odpowiednim serwisowaniu Runner jest prawie bezawaryjny, a warto dodać, że samo serwisowanie jest dziecinnie proste.

MRF 80 Runner to motocykl, który pozwoli dziecku na bezpieczne i przyjemne rozpoczęcie kariery motorsportowej. Jest nie tylko tani i uniwersalny, ale także konkurencyjny na torach – zarówno ziemnych, jak i asfaltowych. Nie możemy się doczekać, by poznać nowych mistrzów i zwycięzców pucharów w klasie Runner 80! 

W 2022 podczas Mistrzostw Polski Pit Bike SM odbył się Race of Champions. Zobacz, jak na pitbike MRF 80 Runner ścigali się mistrzowie, m.in. Paweł Szkopek, Adrian Pasek, Patryk Kosiniak, Monika “Katanka” Jaworska, Milan Pawelec, czy Maksymilian Pawełczak. 

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.