MRF 80 MINI – idealny na pierwszy motocykl

Pit Bike MRF 80 MINI to motocykl dla odważnych dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Jest to jeden z najmniejszych, a jednocześnie najtańszych modeli z naszej gamy Pit Bike’ów, jednak wysoka jakość jego wykonania zapewni twojemu dziecku wysokie bezpieczeństwo oraz niezapomniane wrażenia z jazdy. 

Pit bike’a napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 86 cm3 oraz mocy 5,5 konia mechanicznego. Przy niskiej wadze tego modelu (zaledwie 53 kilogramy!) daje on naprawdę wiele frajdy oraz umożliwia dziecku coraz szybszą jazdę, wraz ze wzrostem jego umiejętności. Oczywiście ilość mocy dobrana została w sposób, aby motocykl był bezpieczny dla młodego rajdera.  Aby ułatwić młodziakowi naukę, wyposażony został w półautomatyczną, czterostopniową skrzynię biegów, dzięki której nie musi używać sprzęgła, a jedyne na czym musi skupiać uwagę, to trasa, którą musi pokonać oraz poprawna technika jazdy.  


Motocykl porusza się na stalowych kołach w rozmiarze 10 cali z przodu oraz z tyłu ze wzmocnioną piastą. Standardowo wyposażone zostały w opony terenowe. Dzięki wysokiemu bieżnikowi opony, doskonale trzyma się ona podłoża oraz zapewnia wysoką przyczepność nawet w ciężkim terenie. Motocykl posiada hamulce bębnowe, zapewniające wysoką skuteczność hamowania, w zupełności wystarczającą do tego modelu. Umożliwiają dziecku bezpieczne wyhamowanie w każdej sytuacji, co często pomaga w ominięciu przeszkody lub nawet uniknięciu upadku, które niestety zdarzają się nawet doświadczonym zawodnikom.

Zawieszenie w 80 MINI zapewnia doskonałe tłumienie drgań odczuwanych podczas jazdy w terenie, co znacznie zmniejsza zmęczenie rąk podczas treningu. Jest bardzo wytrzymałe, dzięki czemu doskonale sprawdzi się także podczas skoków. Wysokość siedzenia w tym modelu wynosi 63 centymetry, co zapewnia młodemu zawodnikowi znakomite panowanie nad motocyklem na zakrętach oraz swobodne zatrzymanie się w każdym momencie, ponieważ bez problemu dosięgnie nogami do ziemi. 

Jeśli szukasz pierwszego motocykla dla swojego dziecka, który z pewnością odciągnie go od telefonu czy gier komputerowych – MRF 80 MINI to świetny wybór. Skutecznie wyciągnie Twoją pociechę na świeże powietrze i gwarantujemy, że kiedy już na niego wsiądzie, nie będzie chciała zsiadać! Będzie też doskonałym prezentem na urodziny i inne okazje. Nada się zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i do rozpoczęcia treningów na torach przygotowanych do minicrossu. 
Link do sklepu internetowego: https://kayomoto.pl/pit-bike/mrf80/

Agata Flor

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.