MRF 120 – świetny na początki z off-road’em

MRF 120 to model, który sprawdzi się dla początkujących osób lubiących jazdę w terenie, jak i dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 lat, które wyrosły już z poprzedniej maszyny lub potrzebują więcej mocy. Wszystkie jego specyfikacje sprawiają, że naprawdę dobrze radzi sobie w ciężkich warunkach oraz dostarcza kierowcy wiele radości i wrażeń!

Motocykl napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik Lifan o pojemności 120 cm3 oraz mocy 9 koni mechanicznych. Jest on praktycznie bezawaryjny, dlatego zapewnia naprawdę długi okres bezproblemowej jazdy i jest nie do zajechania! Ma też bardzo prosty dostęp do każdego elementu, dzięki czemu większość czynności obsługowych jesteśmy w stanie wykonać sami, mając kilka podstawowych narzędzi. Pojazd posiada manualną, czterostopniową skrzynię biegów, która umożliwia naprawdę szybką, dynamiczną jazdę. Silnik uruchamiany jest za pomocą nożnego kickstartera, dzięki czemu na motocyklu można poczuć się jak prawdziwy twardziel. 

Zawieszenie motocykla nie posiada możliwości regulacji, jednak fabrycznie przystosowane zostało do jazdy terenowej. Doskonale tłumi wszelkie dziury i nierówności, zapewniając wysoką stabilność motocykla. Z przodu zamontowane zostały lagi o długości 660 mm o skoku aż 18 cm, natomiast z tyłu znajdziemy amortyzator sprężynowy o długości 280 mm. Pit bike porusza się na stalowych kołach o średnicy 14 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu wyposażonych w terenowe opony z wysokim bieżnikiem, dzięki któremu doskonale “wgryzają” się w powierzchnię i gwarantują bardzo dobrą przyczepność nawet w ekstremalnych warunkach oraz na zakrętach. Rama motocykla wykonana została z wytrzymałych, stalowych elementów, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia nawet przy wysokich skokach. Aby zapewnić najwyższą skuteczność hamowania, MRF 120 posiada hamulce tarczowe zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Umożliwiają one zmniejszenie prędkości lub zatrzymanie się w każdym momencie, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo kierowcy. 

Podsumowując, MRF 120 to idealny model dla osób początkujących oraz dzieci i młodzieży w wieku powyżej 10 lat. Wszystkie jego specyfikacje sprawiają, że świetnie sprawdzi się jako motocykl do jazdy rekreacyjnej, ale poradzi sobie również w bardziej wymagających terenach czy na torze motocrossowym. Jego niezbyt duże wymiary w połączeniu z całkiem sporą mocą silnika sprawiają, że ma on naprawdę duży potencjał do jazdy w terenie i na pewno zapewni użytkownikowi wiele frajdy, satysfakcji oraz niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo będzie świetną formą aktywności fizycznej na świeżym powietrzu! 
Link do sklepu internetowego: https://kayomoto.pl/pit-bike/mrf-120/

Agata Flor

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.