MotoMysza – startuje nowy projekt transmisji LIVE

Już w czwartek 10 marca o godz.20:00 debiut nowego formatu internetowego. Gospodarzem programu będzie popularny komentator zawodów pit bike, Michał “Mysza” Macuk. 

Mysza i goście oraz bardzo duża doza interakcji z publicznością. Nowa formuła i bardzo gorący temat, czyli projekt regulaminu Mistrzostw i Pucharu Polski Pit Bike na sezon 2022. W programie realizowanym na żywo będą gościć także Łukasz Pawlikowski z MX Otopit Toruń, stowarzyszenia organizującego rozgrywki oraz Eliasz Davidson dziennikarz, trener oraz czynny zawodnik off-road. 

Regulamin 2022 w ogniu pytań– mówi Michał “Mysza” Macuk, gospodarz programu MotoMysza. –Wszystkie nurtujące Was od kilku miesięcy pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Ja będę pytać o asfalt, Eliasz Davidson o off-road, przynajmniej taki jest wyjściowy plan, bo najbardziej czekamy na Wasze pytania. Zmiany na nowy sezon jest naprawdę dużo i są one znaczące. Komu zmienią plany? Komu dołożą szans na wygraną? Wszystkie spekulacje ruszyły, a giełda nazwisk jest gorąca. 

Program dla zawodników, kibiców i nie tylko. Podczas odcinka dowiecie się wszystkiego o zawodach. Jeżeli więc planujesz karierę w motorsporcie nie możesz tego przegapić. Będzie gorąco! Start w czwartek o 20:00 na kanale Zawody Pit Bike.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.