Modele dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat oraz dorosłych

Osoby w tym wieku mają bardzo zróżnicowane umiejętności oraz potrzeby. Niektórzy są już doświadczonymi zawodnikami, inni dopiero rozpoczynają swoją przygodę z motocyklami. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno modele dla doświadczonych rajderów, jak i tych początkujących. Nasze Pit Bike’i sprawdzą się zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i do startów w zawodach. Dla osób początkujących w tym przedziale wiekowym najlepiej sprawdzą się te podane w liście modeli dla młodzieży w wieku 12-14, do której link znajdziesz tutaj: https://pitbike24.pl/modele-dla-mlodziezy-w-wieku-12-14-lat/
Dla doświadczonych zawodników, najlepsze będą następujące maszyny: 

YCF SP3

YCF SP3 to model dla naprawdę wymagających zawodników. Napędza go czterozaworowy silnik Daytona o pojemności 190 cm3. Wyposażony został w manualną, pięciostopniową skrzynię biegów. To Pit Bike dla odważnych – posiada bardzo mocny silnik, przez co motocykl jest bardzo szybki i zrywny. Wyposażony został również w regulowane zawieszenie, dzięki czemu jego ustawienie możemy dopasować do wagi oraz potrzeb zawodnika. Waży 75 kilogramów, a jego wysokość siedzenia wynosi 84,5 centymetra. Sugerowany wiek użytkownika wynosi powyżej 16 lat.
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!


YCF 190 SM

YCF 190 SM to najmocniejszy z naszej gamy Pit Bike’ów przeznaczonych do jazdy na asfalcie. Napędza go czterozaworowy silnik Daytona o pojemności 190 cm3. Jeśli dosiądzie go doświadczony rajder – ten motocykl podczas zawodów nie ma sobie równych. Wyposażony został w podwójny, sportowy wydech, dzięki któremu silnik ma wysoką moc już w dolnej partii obrotów i rozpędza się bardzo dynamicznie. Posiada również w pełni regulowane zawieszenie, które umożliwia dopasowanie jego ustawienia bezpośrednio pod wagę oraz potrzeby zawodnika. Standardowo porusza się na wyścigowych oponach oraz posiada licznik motogodzin, handbary, slidery oraz zbiorniczek na płyny, dzięki czemu jest gotowy do startu w Pucharze Polski Pit Bike SM. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!


KAYO K2

Dirt bike’a Kayo K2 napędza silnik o pojemności 250 cm3 oraz mocy 21 koni mechanicznych. Wyposażony został w manualną, pięciostopniową skrzynię biegów, która pozwala na dynamiczne przyspieszanie oraz swobodne manipulowanie biegami w dużym zakresie. Silnik uruchomić można na 2 sposoby – za pomocą elektrycznego rozrusznika lub nożnego kickstartera. Felgi motocykla wykonane zostały z aluminium, a ich średnica wynosi 21 cali z przodu oraz 18 cali tyłu. Wyposażone zostały w terenowe opony o wysokim bieżniku, dzięki czemu świetnie “wgryzają” się w powierzchnię i zapewniają wysoką przyczepność do podłoża nawet w ekstremalnych warunkach. Wysokość siedzenia w tym modelu wynosi 105 centymetrów.
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki Kayo!

KAYO T2

Kayo T2 napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 250 cm3 oraz mocy 22 koni mechanicznych. Motocykl posiada manualną, pięciostopniową skrzynię biegów, która daje duży zakres manipulowania biegami i umożliwia bardzo szybkie i dynamiczne przyspieszanie. Uruchomienie motocykla może przebiegać na dwa sposoby – możemy użyć elektrycznego rozrusznika lub odpalić go nożnie za pomocą kopki. Motocykl porusza się na kołach o średnicy 21 cali z przodu oraz 18 cali z tyłu. Koła wyposażone zostały w terenowe opony, dzięki czemu motocykl doskonale trzyma się powierzchni nawet w błocie oraz kałużach. Duży rozmiar kół sprawia, że Kayo T2 prowadzi się świetnie nawet w głębokim piasku, co zapobiega utracie panowania nad pojazdem i zwiększa nasze bezpieczeństwo. Motocykl mimo sporych rozmiarów jest bardzo lekki, waży zaledwie 107 kilogramów. Posiada również bak o pojemności 9,5 litra, a przy jego niskim spalaniu, umożliwia naprawdę długą jazdę bez konieczności tankowania, co jest jego ogromnym atutem, biorąc pod uwagę jego przeznaczenie. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki Kayo!

KAYO T4

Kayo T4 to świetny dirt bike do jazdy terenowej, z bardzo bogatym wyposażeniem, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka moc, duże koła, świetne hamulce i bardzo dobra jakość wykonania, sprawiają, że ten model w terenie to prawdziwy potwór! Model Kayo T4 napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 250 cm3 oraz mocy 27 koni mechanicznych. Wyposażony został w manualną, pięciostopniową skrzynię biegów, która umożliwia bardzo dynamiczną jazdę oraz możliwość manipulowania biegami w dużym zakresie. Motocykl wyposażony został w elektryczny rozrusznik, dzięki czemu do uruchamiania go nie trzeba używać wysiłku, co jest bardzo przydatne podczas wielogodzinnych tras, kiedy nie mamy siły odpalać motocykla kickstarterem. Dirt bike porusza się na aluminiowych kołach o średnicy 21 cali z przodu oraz 18 cali z tyłu, wyposażonych w duże, terenowe opony. Sprawiają one, że motocykl posiada bardzo wysoką przyczepność do podłoża oraz świetnie prowadzi się nawet w głębokim piasku oraz błocie.
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki Kayo!

YCF BIGY 190 MX

YCF BIGY 190 MX to mocny sprzęt dla wymagających zawodników. Świetnie radzi sobie zarówno na torze, jak podczas jazdy po bezdrożach czy lasach. Napędza go silnik o pojemności 190 cm3. Motocykl porusza się na kołach o średnicy 17 cali z przodu oraz 14 cali z tyłu, wyposażonych w terenowe opony. Dzięki temu doskonale radzi sobie w każdych warunkach, nie straszny mu piach, błoto czy woda. Wyposażony został w regulowane zawieszenie Engi, dzięki czemu możemy dopasować motocykl bezpośrednio do wagi zawodnika oraz jego potrzeb. Waży zaledwie 89 kilogramów, co sprawia że motocykl jest bardzo szybki i zwinny. Wysokość siedzenia w tym modelu wynosi 89 centymetrów, dzięki czemu będzie bardzo komfortowy dla wysokich osób. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!

YCF FACTORY 190 DAYTONA MX

Ten model będzie idealny dla doświadczonych rajderów, którzy szukają mocnej maszyny z bogatym wyposażeniem. Napędza go czterozaworowy silnik o pojemności 190 cm3. Przy niskiej masie motocykla sprawia on, że motocykl jest bardzo szybki i zrywny. Posiada manualną, pięciobiegową skrzynię biegów. Porusza się na kołach o średnicy 17 cali z przodu oraz 14 cali z tyłu, wyposażonych w terenowe opony o wysokim bieżniku. Dzięki temu Pit Bike świetnie radzi sobie w każdym terenie, jest stabilny nawet w głębokim piasku. Posiada w pełni regulowane zawieszenie, dzięki któremu motocykl można dopasować bezpośrednio do wagi oraz potrzeb zawodnika. Wysokość siedzenia w tym modelu wynosi 89 centymetrów. Jest to najmocniejsza wersja z rodziny YCF BIGY. Polecana jest dla doświadczonych i odważnych rajderów, którym na pewno dostarczy wystarczającą dawkę adrenaliny! 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!Agata Flor

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.