Mini Majk na mini motocyklu? Gwiazdy Ekipy Friza jeżdżą na Pit Bike’ach!

Jakiś czas temu Fusialka i Mini Majk spróbowali swoich sił na Pit Bike’ach. Jazdy odbyli na krytym torze kartingowym SKW Racing Park w Skawinie. Zobacz, jak gwiazdy Ekipy Friza poradziły sobie na mini motocyklach!

Ekipa to zespół youtuberów oraz influencerów stworzony przez Karola Wiśniewskiego (Friza). W internecie pojawiła się w 2018 roku. Szybko zyskała wielu sympatyków i stała się przodującym kanałem na polskim Youtube. W skład Ekipy wchodzą między innymi Mateusz Krzyżanowski (Mini Majk) oraz Kasia Bożek (Fusialka), którzy postanowili spróbować swoich sił na Pit Bike’ach. 

Popularni youtuberzy w Skawinie jeździli na motocyklach marki MRF. Mini Majk kręcił kółka na modelu 80 RUNNER, z kolei Fusialka okrążenia pokonywała na MRF 120 SM. W nagraniach brał udział również Przemek Pro, który jest fotografem Ekipy. Podobnie, jak Fusialka, jeździł na MRF 120SM. 

Gwiazdy Ekipy postanowiły zorganizować pomiędzy sobą wyścig. Sprawdź, kto w nim zwyciężył!

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.