MASTERS: Druga runda i drugie zwycięstwo Kruszyńskigo

25 lipca w Wierzchucinie Królewskim odbyła się druga runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road. Na torze pojawiła się także najstarsza klasa. W wyścigach brało udział 10 zawodników. Wśród Mastersów najszybszy ponownie okazał się Sławomir Kruszyński. 

Kolejny raz zwycięstwo w klasie Masters odniósł Sławomir Kruszyński #114. Przypominamy, że Sławek wygrał rywalizację najstarszej kategorii także podczas inauguracji sezonu w Brodnicy. W Wierzchucinie Królewskim powtórzył swój sukces i po raz kolejny wygrał oba wyścigi swojej klasy. W obydwóch odsłonach na drugiej pozycji do mety dojechał Marcin Wiśniewski #806. W pierwszym starcie na trzeciej pozycji dojechał Łukasz Krzywda #68, w drugim na trzeciej pozycji uplasował się Przemysław Pryfer #809.

Na najwyższym stopniu podium klasyfikacji generalnej stanął Sławomir Kruszyński. W dwóch startach zdobył łącznie 100 punktów. Z drugim miejscem zawody ukończył Marcin Wiśniewski posiadający 88 punktów. Przemysław Pryfer uplasował się na trzeciej pozycji klasyfikacji generalnej. Zgromadził 78 punktów. – Najmłodszy syn powoli zaczyna sobie jeździć na małym motorku, średni jeździ w jazdach pokazowych, a starszy startuje w klasie Stock 125. Dzisiaj jestem zadowolony z takiego miejsca, bardzo dobre, ciekawe zawody. Fajny, techniczny i krótki tor. Warto spróbować swoich sił – podsumował Przemysław.

Klasyfikacja generalna klasy MASTERS:
1. Sławomir Kruszyński #114
2. Marcin Wiśniewski #809
3. Przemysław Pryfer #809
4. Łukasz Krzywda #68
5. Łukasz Romaniuk #125
6. Artur Nejdora #204
7. Mirosław Orzechowski #715
8. Patryk Nejdora #206
9. Piotr Urban #76
10. Jacek Malepszy #11

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.