Marcin Kałdowski zaprasza na treningi na bydgoskim Kartodromie

Bydgoski Kartodrom jest bardzo dobrze znany zawodnikom pit bike. Nie tylko odbywają się tu zawody rangi Pucharu, czy Mistrzostw, ale także sporo treningów. Dziś na naszym portalu poznacie nową możliwość. Przeczytajcie!

Treningi PitBike w Bydgoszczy to nie tylko okazja do poprawy techniki jazdy, ale także do przeżycia niezapomnianych chwil na torze. Świeże powietrze, dźwięk silników i dreszczyk emocji towarzyszący każdemu okrążeniu sprawiają, że uczestnicy doświadczają niepowtarzalnej okazji do poprawy umiejętności jazdy.

Nowa seria szkoleń odbywa się pod okiem instruktora PZM, byłego zawodnika, – Marcina Kałdowskiego.

Od najmłodszych lat miał kontakt z motoryzacją. Już jako dziecko fascynował się prędkością i adrenaliną, które towarzyszą wyścigom. Z czasem ta fascynacja przerodziła się w prawdziwą pasję i zawodową drogę. Swoją karierę sportową rozpoczął w 1998 roku, startował w Motocyklowych Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Europy, oraz IDM. Jest wielokrotnym mistrzem Polski klasy Supersport600.

Szkolenia z Kromet Team to doskonała okazja dla początkujących oraz dla startujących już zawodników, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności wyścigowe. Treningi odbywają się z podziałem na grupy, kilka razy w miesiącu na torze Kartodrom Bydgoszcz.

,,Bardzo ważnym elementem w podnoszeniu swoich umiejętności w sporcie zawodniczym, jak i amatorskim jest trening na torze. Podczas treningu podnosimy swoje umiejętności, takie jak jazda w zakręcie, pozycja na motocyklu, hamowanie czy wyprzedzanie. Trening tych elementów pozwala nam być coraz szybszym. Moim priorytetem jest podnoszenie poziomu zawodników, którzy uczestniczą lub planują uczestniczyć w zawodach – stąd też pochodzi pomysł, na organizowanie szkoleń i treningów na bydgoskim Kartodromie. Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne trenowanie”- mówi Marcin Kałdowski


Terminy i więcej informacji na temat treningów znajdziesz na ich instagramie : @karomet_team

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.