Majowy trening SM w Nieżychowicach!

Już niedzielę, 26 maja odbędzie się kolejna okazja do treningu SM! Tym razem miejscem spotkania są Nieżychowice, niedaleko Chojnic. II runda Pucharu Polski Pit Bike SM już wkrótce, dlatego warto korzystać z każdej możliwości do jazdy.

Trening pit bike zaplanowany jest w godzinach 10.00 – 13.00. Miejscem wydarzenia jest otwarty tor kartingowy, który mieści się przy obwodnicy Chojnic (DK 22), a dokładnie, przy parkingu Stacji Orlen. Podczas treningu jazdy z reguły odbywają się w sesjach 10/12 minutowych,  a jego koszt dla osób z własnym sprzętem to 50 zł/ 3 godz. Uwaga! Istnieje możliwość utworzenia grupy dla dzieci!

Na miejscu istnieje też możliwość wypożyczenia pit bike`ów marek MRF i YCF. Koszt wypożyczenia motocykla wraz z opłatą za tor to 250zł. Uczestnicy muszą posiadać własny strój motocyklowy. Za uszkodzenia w motocyklu (plastiki, klamki) wypożyczający ponosi opłatę od 30 -120zł, w zależności od uszkodzonego elementu.

W przypadku niekorzystnej pogody lub zgłoszenia się mniej niż pięciu osób na wypożyczalnię wydarzenie może zostać odwołane! Na miejscu znajduje się stacja benzynowa, hotel, restauracja, plac zabaw, mini zoo. Każda osoba, która chce wziąć udział w treningu również na własnym pit bike-u proszona jest o przesłanie wiadomości na skrzynkę strony Motokarton, aby zostać zapisanym na listę uczestników. Organizatorzy proszą również wszystkich chętnych o zamontowanie zbiorniczków przelewowych do odmy i gaźnika.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.