Lubisz żużel? Nie przegap niedzielnej premiery

Dokument z udziałem światowej klasy zawodników czarnego sportu – Taiem Woffindenem, Tonym Rickardssonem już jutro na kanale Otopit.

Obóz organizowany przez Krystiana Plecha jest cyklicznym wydarzeniem przeznaczonym dla wszystkich dzieci marzących o ogólnoświatowych torach żużlowych. Jest to idealna okazja na trening wśród światowej klasy trenerów, a także udział w spotkaniach tematycznych. 

Interesuje Cię żużel i chcesz dowiedzieć się jak radzą sobie zawodnicy w bardzo młodym wieku? A może zastanawiasz się pod czyim okiem trenują? Nasza ekipa udała się do Gdańska na Speedway Camp, gdzie Łukasz Pawlikowski pragnie przybliżyć Wam jak wyglądają treningi od strony zawodników czarnego sportu. Organizatorem tego wydarzenia jest niezawodny Krystian Plech – jego zdaniem trenowanie wśród lepszych zawodników pomoże dopracować umiejętności, a także sprawi, że treningi będą ciekawsze. Ćwiczenia na obozie odbywają się bardzo intensywnie, a młodzi zawodnicy ani trochę nie odpuszczają. Jest w nich pełno szczerego zapału, a wiedza przyswajana jest chętniej niż zawsze. Dlaczego tak się dzieje? Czyje rady tak chętnie przyjmują do serca? Czemu Speedway Camp tak dobrze się przyjął? Skąd tak wielu chętnych? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym dokumencie. Premiera odbędzie się już w najbliższą  niedzielę o godzinie 20.00 na kanale Otopit w serwisie You Tube.

Weronika Winiarka

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.