Klub Pitbike51 z ogromnym sukcesem po dwóch rundach off-road!

Dwie rundy Mistrzostw i Pucharu Polski Pitbike już za nami – Klub Pitbike51 w każdej klasie posiada swoich reprezentantów z wysokimi wynikami. W Mistrzostwach Polski Pitbike Off-road MRF Kayo, YCF jako klub zgromadzili do tej pory aż 1233 punkty i mają ogromną przewagę nad klubem MX Otopit Toruń, który ma 469 punktów. Równie dobrze prezentują się w Pucharze Polski Pitbike Off-road MRF, Kayo, YCF. Co wpłynęło na ten sukces? Jaki jest sekret tak dużej przewagi? O to wszystko zapytaliśmy jednego z trenerów klubu – Angelikę Lisiak.

-Czy jako klub spodziewaliście się takich osiągnięć? Cześć! Klub Pitbike51 bardzo ciężko pracuje na osiągane wyniki. Razem z całym zespołem trenerskim, w skład którego wchodzą Michał Bereś, Marcin Jędrzejczyk oraz ja – Angelika Lisiak, mocno pracujemy nad naszymi sukcesami. Chłopacy bardzo ciężko trenują w Zielonej Górze, a także wspierają mnie w Mórkowie w ciągu tygodnia. Mamy wiele jednostek treningowych, które przyczyniają się do osiągania wysokich wyników przez naszych zawodników.

-Jakie są Wasze plany na resztę sezonu? Mamy dużo nowych uczestników, których szkolimy od podstaw jazdy na pitbiku i rozpoczynają oni swoją przygodę z tym sportem. Jednocześnie przygotowujemy innych do zdania licencji, a także wspieramy zawodników, którzy walczą o miejsca na podium. Nasze grupy treningowe działają na różnych poziomach intensywności.

-Która klasa zawodników trenuje najbardziej intensywnie? To trudne do jednoznacznego określenia, ponieważ mamy wielu zawodników, a ja nie chcę pomijać nikogo z naszej społeczności. Ale zdecydowanie mogę powiedzieć, że Michał i Marcin, trenerzy z Zielonej Góry robią naprawdę dobrą robotę, zwłaszcza w klasach STOCK 90 i MRF RUNNER 80. Ich ciężka praca przynosi efekty i przekłada się na wyniki zawodów. Oczywiście nie możemy zapomnieć o zawodnikach z Mórkowa, którzy również intensywnie trenują. Widzimy kilka świetnych wyników w klasach STOCK 125, STOCK 150 oraz PIT LADIES, dlatego trzymamy kciuki za kolejne rundy!

-Jaki jest sekret sukcesu klubu? Trafne pytanie. Codziennie spotykamy się z pytaniami, jak to się dzieje, że jest tak wielu z nas na zawodach i jak osiągamy tak dobre wyniki. Odpowiedź jest prosta:

  • posiadamy kilka własnych obiektów do treningów,
  • regularnie uczestniczymy w treningach kilka razy w tygodniu,
  • nasz zespół trenerski jest licencjonowany,
  • organizujemy różnego rodzaju obozy, zgrupowania i treningi. Sukces to efekt ciężkiej pracy, zarówno na motocyklu, poprzez regularne treningi, jak i poza nim, np. poprzez przygotowanie ciała do wysiłku fizycznego. Tylko ciężka praca prowadzi do sukcesu!

-Czy planujecie jakieś obozy lub zgrupowania w najbliższej przyszłości? Oczywiście, mamy wiele planów, ale wszystko będzie zależało od organizacji. Aktualnie budujemy dwa nowe tory w Mórkowie, więc na pewno warto będzie pomyśleć o jakimś zgrupowaniu. Trasa jest naprawdę świetna i czekamy na jej testy. Najbliższy obóz odbędzie się w Głażewie już w lipcu, a poprowadzę go osobiście. Nie mogę się już doczekać, zwłaszcza że miejsca na to zgrupowanie rozeszły się jak ciepłe bułeczki! Z taką frekwencją na pewno będziemy planować kolejne takie wydarzenia. Koniecznie śledźcie nas na naszych social mediach, aby być na bieżąco i nie przegapić zapisów na kolejne treningi. Osobiście uważam, że nasze treningi przynoszą ogromne efekty, a przede wszystkim dostarczają dużo frajdy. Niesamowicie się cieszę, że mogę współpracować z tak zdolnymi zawodnikami, więc chciałabym podziękować wszystkim za możliwość treningów na tych obiektach.

– Po tak mocnym starcie sezonu, z pewnością wiele osób będzie chciało dołączyć do waszego klubu. Jak zacząć stawiać pierwsze kroki na pitbike’u u Pitbike51? Przygodę z nami można zacząć już od 5. roku życia. Nawet jeśli nie masz swojego motocykla, możesz stawiać pierwsze kroki w naszej wypożyczalni w Lesznie oraz w Zaborze. W ramach wypożyczenia motocykla zapewniamy m.in. ochraniacze, kask oraz instruktora, który nauczy Cię podstaw jazdy na motocyklu. Kolejnym krokiem jest zakup własnego motocykla, co pozwoli na udział w treningach klubowych, które odbywają się kilka razy w tygodniu. Treningi są podzielone na grupy, co pozwala na dobranie odpowiedniej grupy względem umiejętności nowego adepta.

Zacznij swoją przygodę już dziś z PITBIKE51!

Klubu Pitbike51 charakteryzuje się determinacją, pasją i ciężką pracą. Ich wysiłki przynoszą imponujące efekty, a reprezentanci klubu odnoszą sukcesy podczas motocyklowych zmagań. Budowa nowych torów w Mórkowie oraz organizacja planowanych obozów i zgrupowań świadczą o dalszych planach rozwoju klubu i wprowadzania w świat pitbike nowych zawodników. Dla nas, inspirujące jest obserwowanie postępów i zaangażowania całej społeczności klubowej. Zachęcamy wszystkich naszych czytelników do śledzenia dalszych osiągnięć Klubu Pitbike51 na mediach społecznościowych oraz do wspierania ich podczas kolejnych zawodów. Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy dalszych triumfów na podium!

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.