Karol Kruszyński rusza z treningami na PUK Arenie

Jesienna pogoda za oknem wcale nie oznacza tego, że musisz schować motocykl na kilka miesięcy do garażu.. Już od listopada, co środę na PUK Arenie w Lipnie odbywać się będą halowe treningi prowadzone przez Karola Kruszyńskiego.

Niesprzyjające warunki atmosferyczne często wykluczają z jazdy. Nie musisz jednak w okresie jesienno-zimowym rezygnować z treningów! Już od listopada ruszają cykliczne zajęcia halowe na PUK Arenie w Lipnie organizowane przez licencjonowanego instruktora sportów motorowych, a także doświadczonego zawodnika motocrossu, Karola Kruszyńskiego. – Kiedy najlepiej zacząć przygotowania do sezonu? Jak to wygląda u mnie i jaki najlepszy system udało mi się opracować? Co roku po sezonie robię sobie małe wakacje. Dwa – trzy tygodnie w zależności od intensywności sezonu. Przerwa jest potrzebna, aby ciało i umysł odpoczęły. Trzeba nabrać trochę głodu. Przerwa też nie może być za długa, abyśmy nie cofali swojego rozwoju. W okolicy listopada zawsze zaczynam sezon przygotowawczy. Ten okres jest kluczowy, aby zbudować formę do kolejnego sezonu. Wskakując w sezon przygotowawczy ze świeżą głową jesteśmy w stanie lepiej się skupić na swoich największych błędach, które jeszcze popełnimy. Dlatego właśnie początek sezonu przygotowawczego powinno się ćwiczyć technikę. Wtedy jest na to odpowiedni moment, kiedy jeszcze nie ma napięcia przedstartowego i mamy dużo czasu. – mówi Kruszyński.

Treningi na hali w Lipnie będą odbywać się od listopada. -Od pierwszego tygodnia listopada co środę w godzinach 18:00 – 21:00 przez całą zimę będę organizować treningi dla Pit Bike na PUK Arenie. Jest to świetna okazja, aby w zimę nadrobić zaległości i dobrze przygotować się do sezonu startowego. Ciągły kontakt z motocyklem jest bardzo ważny, jeżeli myślimy o bezpiecznej i szybkiej jeździe. Tor na PUK Arenie jest idealny do trenowania na minimotocyklach. Tor jest duży i wymagający. Znajduje się na nim się wiele ciekawych elementów. Co jest najważniejsze, zima nie jest nam straszna. Na PUK Arenie są zawsze idealne warunki do trenowania! – dodał instruktor.

Koszt treningu to 100zł. W cenę wliczony jest trening oraz opłata za tor. Na zajęcia można zapisywać się poprzez whatsapp bezpośrednio u Karola Kruszyńskiego – 507 039 821.

Miejsce: PUK Arena Lipno
Data: każda środa

Godzina: 18:00-21:00
Koszt: 100zł /osoba
Zapisy: 507 039 821 

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.