Kamil Zima: „Z zawodów na zawody widzę postępy”

Już jutro rozpocznie się kolejna odsłona zmagań na torze w Głażewie. Po raz kolejny na starcie II Rundy Pit Bike Cup pojawi się kilkunastu riderów, którzy rywalizować będą w siedmiu klasach. Jednym z nich jest Kamil Zima #295, który w tym sezonie po raz kolejny prezentuje świetną formę!

Przygotowany na niedzielę?
Kamil Zima: Od pierwszej rundy starałem się trenować ile mogę, chociaż miałem tego czasu bardzo mało. Wszystko ze względu na to, że kończył się rok szkolny i trzeba było postarać się, żeby te świadectwo ładnie wyglądało. Myślę, że jak każdy zawodnik mam zamiar pokazać się z jak najlepszej strony i moim celem jest oczywiście zajęcie, jak najlepszej pozycji.

Z 3. miejsca na I rundzie jesteś zadowolony?
Kamil: 3. miejsce w najmocniejszej klasie, na seryjnym motocyklu mogę uznać za mega osiągnięcie, chociaż wiem, że gdybym więcej czasu poświęcił na przygotowania i treningi to jestem w stanie osiągnąć o wiele lepszy wynik. Z zawodów na zawody widzę postępy w mojej jeździe, ale wiem, że to nie jest jeszcze to, co by mnie zadowoliło. Chodź staram się jeździć technicznie, brakuje mi chyba jeszcze więcej odwagi i szybszej jazdy.

Zacięta ta rywalizacja w klasie Super Pit, w tym sezonie…
Kamil: 
W tym roku pojawiło się kilka nowych twarzy na zawodach i poziom jest wysoki, ale wiem, że jak mocno się postaram, wyższe pozycje są w moim zasięgu.

Jaki masz plan na niedzielę?
Kamil
: Moim planem jest pojechać, jak najlepiej potrafię i walczyć o swoje! W tym roku prawdopodobnie nie wystartuję w dyscyplinie Cross Country, ale zawody w Głażewie muszę zakończyć na jak najwyższej pozycji!

Dzięki bardzo i powodzenia na zawodach. 
Kamil:
 Dziękuję!

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.