Jesteś z Wielkopolski? Trenuj w Koninie!

Jeżeli jesteś z województwa wielkopolskiego i szukasz miejscówki do jazdy, to dobrze trafiłeś. O szczegółach rozmawialiśmy z Jakubem Waszakiem, który organizuje treningi w Koninie we współpracy z Pitbike Store Poznań. 

Kiedy odbywają się treningi?
– Treningi staramy się organizować co niedzielę od godziny 8.00 do 12.00.

Gdzie trenujecie?
– Nasz tor znajduję się w Koninie przy ulicy Ogrodowej 34, na co dzień odbywają się tam jazdy gokartami, ale dzięki uprzejmości właściciela, który sam ścigał się na różnych motocyklach, możemy tam wjeżdżać Pit Bike’ami.

Kto prowadzi treningi?
– Nasze jazdy odbywają się na zasadach „open track”, ale jeżeli ktoś potrzebuje pomocy lub kilku wskazówek to chętnie je przekazujemy wraz z doświadczonymi zawodnikami.

Kto może brać udział?
– Udział mogą brać wszyscy, którzy mieli już styczność z motocyklem, potrafią dosłownie w podstawowy sposób się nim przemieszczać. Najmłodsza osoba, która brała udział w jazdach miała 6 lat.

Jaki jest koszt udziału?
– W tym roku jest to 80zł za 3,5 godzinny trening.

Czy jest możliwość wypożyczenia sprzętu?
– Tak, dzięki udanej współpracy z Pitbike Store Poznań, można wypożyczyć naprawdę dobry sprzęt na nasz trening.

Dlaczego warto wziąć udział w waszych treningach?
– Przede wszystkim, każdy metr nitki toru jest doskonale przemyślany, różnorodność zakrętów jest spora, mimo niewielkich rozmiarów całego toru. Kolejny argument to świetni zawodnicy, których można spotkać w różnych seriach wyścigowych, są u nas praktycznie na każdym treningu, chętnie odpowiadają na pytania mniej doświadczonych uczestników.

Dziękuję za rozmowę!
– Dziękuję.

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.