Jesteś z okolic Chojnic? Wybierz się na trening SM!

Już za tydzień 26 kwietnia będzie okazja do kolejnego treningu SM! Kto jest chętny spędzić popołudnie na asfalcie? Podajemy szczegóły!

Już za tydzień w piątek, w godzinach 15.00 – 18.00 odbędą się kolejne jazdy na asfalcie! Miejscem treningu jest tor kartingowy, przy obwodnicy Chojnic (DK 22), a dokładnie parkingu Stacji Orlen. Zaplanowane są jazdy w sesjach 10/12 minutowych. Koszt treningu dla osób z własnym Pit Bikiem to 50 zł./ 3 godz. Jazdy odbywać się będą w dwóch lub trzech grupach, po 10 uczestników. Uwaga! Nie ma możliwości wypożyczenia PitBike-a. 

Każda osoba, która chce wziąć udział w treningu proszona jest o przesłanie wiadomości na skrzynkę strony: Motokarton, aby zostać zapisanym na listę uczestników. W przypadku osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników osoby nie zgłoszone mogą nie zostać dopuszczone do treningu. Wszyscy uczestnicy proszeni są o zamontowanie zbiorniczków przelewowych do odmy i gaźnika.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.