Jedziemy z WOŚP! Parada Pit Bike’ów, motocykli i quadów w Unisławiu.

Pit Bike wyjadą na ulice, będą jazdy dla dzieci na hali i gadżety na licytacji. Kolejny rok jedziemy z WOŚP i zapraszamy wszystkich fanów jednośladów oraz czterokołowców. 

Zapraszamy Cię na specjalną, zimową paradę. Takie rzeczy, tylko raz w roku, podczas specjalnego przejazdu WOŚP, ulicami Unisławia. Przejazd fanów motocykli i quadów odbędzie się pod eskortą służb i otworzy kolejny: 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Jak co roku włączamy się w organizację lokalnego finału WOŚP. Wspieramy tradycyjne gminę Unisław, w której znajduje się tor Głażewo.

Z WOŚP gramy od wielu lat i nie wyobrażam sobie, by mogło nas zabraknąćmówi Łukasz Pawlikowski, Otopit. -To miejsce to kolebka pit bike, więc nasze zaangażowanie właśnie tu, jest w pełni uzasadnione. Cieszymy, że możemy wspierać się nawzajem lokalnie i pokazywać naszą pasję lokalnej społeczności. Do tego mamy zimę, wszyscy są spragnieni jazdy i spotkań ze znajomymi, więc ma to swój wyjątkowy klimat. Nie raz parada jechała w siarczystym mrozie, w tym roku pogoda ma być łaskawsza, tym bardziej zapraszamy!

W paradzie można wziąć udział niezależnie od posiadanej maszyny. Można przyjechać na motocyklu czy quadzie oraz różnych pit bike, od tych dla maluchów po większe sprzęty. Tego dnia, łączymy siły!

-Cieszymy się, że jak co roku możemy liczyć na zaangażowanie społeczności Pit Bike. Jest to fajny akcent i konkretna atrakcja na rozpoczęcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Unisławiupodkreśla Paweł Marwitz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu. – Parada pit bike i motocykli ulicami Unisławia w asyście straż pożarnej i policji wygląda zawsze bardzo efektownie i zawsze w ten sposób rozpoczynamy nasze świętowanie. Później przenosimy się na hale, gdzie czeka mnóstwo atrakcji i licytacji, nie tylko Złotego Serduszka, ale i gadżety, przejażdżki dla dzieci na pit bike, strefy pasji. Dużo swojskiego jadła, wspaniała atmosfera, a na koniec Światełko do Nieba z ogniskiem i kiełbaskami w naszym parku. 

Start parady w niedzielę 28 stycznia 2024 o godzinie 15:00, zbiórka kwadrans wcześniej pod halą sportową w Unisławiu. Po paradzie wydarzenie przenosi się na hale, a Światełko do Nieba tradycyjnie odbędzie się o 20:00 w parku. Zapraszamy!

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.