INSIDE system Polskiego Związku Motorowego dla zawodników

Nowy sezon przynosi wszystkim zawodnikom sportu motocyklowego zmianę w postaci systemu INSIDE. To oznacza, że teraz wszystkich formalności będziemy dokonywać elektronicznie.

Jak czytamy na stronie Polskiego Związku Motorowego: System INSIDE ma na celu umożliwienie, ułatwienie i ujednolicenie obsługi sportu motorowego w Polsce, wykorzystując nowoczesną technologię działającą w oparciu o łącze internetowe.

To tyle teorii, czas przejść do zalogowania. Wrzucamy Wam skróconą instrukcje, ale poniżej znajdziecie też pełne informacje ze strony federacji.

Szybka instrukcja;
1. Zakładamy konto INSIDE

2. Dodajemy członkostwo (klub potwierdza) 

3. Opłacamy składkę, następnie otrzymujemy status reprezentanta 

4. Opiekunowie osoby niepełnoletniej dostarczają do klubu zgodę (https://wsparcie.insidepzm.pl/lib/exe/fetch.php/faq:zgoda_rodzicow_pzm_2024.pdf

5. Wgrywamy zdjęcie, badania i jak mamy już status reprezentanta to możemy wnioskować o licencję. Jeśli chodzi o opłatę za licencję: instrukcja jest na końcu procesu o licencję, przelewacie od razu do PZM – nie do klubu jak do tej pory) 

Więcej informacji na stronie PZM

REGULAMIN INSIDE

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.