Idealne Pit Bike’i dla młodzieży w wieku od 8 do 12 lat

Rajderzy w tym wieku mają bardzo zróżnicowane umiejętności. Niektórzy świetnie radzą sobie już na torze, inni dopiero zaczynają swoją przygodę. Jeśli zastanawiasz się, jaki model byłby idealny dla Twojego dziecka, postaramy się przybliżyć Ci prezentowaną przez nas ofertę, oraz pomóc w wyborze modelu idealnego dla Twojej pociechy.
Modele dla początkujących riderów
Jeśli Twoje dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę z jazdą motocyklem, powinno posiadać model, który zapewni mu najwyższe bezpieczeństwo oraz umożliwi łatwą naukę jazdy. Marki produkujące Pit Bike’i myślą o każdym zawodniku, dzięki czemu i początkujący znajdzie tu coś dla siebie! 

YCF START F125SEModel YCF START F125 SE napędza czterosuwowy silnik o pojemności 125 cm3 z możliwością regulacji prędkości maksymalnej. Wyposażony został w półautomatyczną skrzynię biegów, co sprawia, że początkujący rajder nie musi skupiać się na używaniu sprzęgła, jednak musi on zmieniać biegi, dzięki czemu powoli przyzwyczaja się do jazdy większym motocyklem. Posiada on również elektryczny rozrusznik, dzięki któremu uruchomienie motocykla jest proste oraz nie wymaga użycia wysiłku. Waży on zaledwie 69 kilogramów, a wysokość jego siedzenia wynosi 76,5 centymetra. W razie gdyby młodziak był zbyt drobny – istnieje możliwość zamontowania do tego modelu obniżającego siedzenia, które zmniejszy odległość do ziemi o dodatkowe kilka centymetrów. Standardowo porusza się na kołach o średnicy 14 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu, wyposażonych w opony terenowe. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!

YCF START F125


YCF 125 START F125 od wyżej przedstawionego modelu różni się głównie tym, że posiada manualną skrzynię biegów. Jest to model idealny dla odważnych młodych riderów, którzy nie chcą taryfy ulgowej lub mieli już wcześniej kontakt z motocyklem. Napędza go silnik o pojemności 125 cm3 , który również posiada możliwość regulacji prędkości maksymalnej, dzięki czemu rodzic może zapobiec zbyt szybkiej jeździe w stosunku do umiejętności dziecka. Porusza się na kołach o średnicy 14 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu, wyposażonych w terenowe opony. Waży on zaledwie 66 kilogramów, a wysokość jego siedzenia wynosi 76,5 centymetra. Jest kompatybilny z siedzeniem obniżającym, dzięki czemu jeśli dziecko nie dosięga nogami do ziemi, w łatwy sposób możemy motocykl obniżyć. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!

MRF 120 TTR E-START

MRF 120 TTR to idealny model dla dzieci w wieku 11-12 lat, pragnących rozpocząć swoją przygodę ze startem w zawodach off-road’owych. Spodoba się również rodzicom, ponieważ jest to jeden z najtańszych modeli w ofercie, który dodatkowo jest bardzo trwały. Pit Bike’a napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 140 cm3 oraz mocy 12 koni mechanicznych. Uruchomić go można zarówno za pomocą kickstartera, jak i elektrycznego rozrusznika. Wyposażony został w półautomatyczną, czterostopniową skrzynię biegów. Motocykl porusza się na aluminiowych, anodowanych kołach o średnicy 14 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu, ze wzmocnionymi piastami. Wyposażone zostały w terenowe opony z wysokim bieżnikiem, zapewniające doskonałą przyczepność do podłoża. Dzięki temu, maszyna świetnie radzi sobie w każdych warunkach. Waży zaledwie 68 kilogramów, a jego wysokość siedzenia wynosi 75 centymetrów.
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki!

Modele idealne na asfalt 
Jeśli Twoją pociechę zdecydowanie ciągnie na asfalt, najlepszym wyborem będą modele które zostały stworzone właśnie z myślą o jeździe asfaltowej. W naszej ofercie posiadamy Pit Bike’i przystosowane bezpośrednio do tego typu jazdy oraz gotowe do startu w Pucharze Polski Pit Bike SM!

YCF 125 SM 

Pit Bike’a YCF 125 SM napędza silnik o pojemności 125 cm3. Sprawia on, że motocykl jest bardzo szybki i świetnie radzi sobie na torze. Waży on zaledwie 69 kilogramów, natomiast wysokość jego siedzenia wynosi 78 centymetrów. W razie gdyby był za wysoki dla młodego rajdera, można założyć do niego obniżające siedzenie, które zmniejszy odległość do ziemi o kilka centymetrów. Pit Bike posiada manualną, czterostopniową skrzynię biegów. Standardowo porusza się na kołach w rozmiarze 12 cali, wyposażonych w wyścigowe opony. Spełnia wszystkie wymagania potrzebne do startu w kategorii Stock 125! 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!

MRF 120 SM

MRF 120 SM napędza czterosuwowy silnik o pojemności 120 cm3 oraz mocy 9 koni mechanicznych, wyposażony w manualną, czterostopniową skrzynię biegów. Silnik ten znany jest ze swojej niezawodności – jest praktycznie bezawaryjny i zawsze dojeżdża do mety bez niespodzianek. Uruchamiany jest za pomocą nożnego kickstartera. Motocykl zaledwie 65 kilogramów, a wysokość jego siedzenia wynosi 74 centymetry. Powstał specjalnie z myślą o zawodnikach, którzy pragną ścigać się w zawodach na torach asfaltowych. Porusza się na kołach o średnicy 12 cali z przodu oraz z tyłu, wyposażonych w opony wyścigowe. Kąty ramy w tym modelu również dostosowane zostały do jazdy po torach asfaltowych, dzięki czemu łatwo utrzymać na nim prawidłową pozycję oraz mocno składać się w zakrętach.
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki!
Modele off-road’owe
Dla dzieci lubiących się pobrudzić, posiadamy w ofercie motocykle terenowe. Świetnie sprawdzą się podczas zawodów na profesjonalnym torze, jak i do bardziej rekreacyjnej jazdy po lesie, łąkach i polanach. 

YCF LITE 125 

YCF LITE F125 to model dla młodych, średniozaawansowanych rajderów. Napędza go czterosuwowy silnik o pojemności 125 cm3 , wyposażony w manualną, czterostopniową skrzynię biegów. Silnik uruchamiany jest za pomocą nożnego kickstartera.  Porusza się na kołach o średnicy 14 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu wyposażonych w terenowe opony o wysokim bieżniku, zapewniające doskonałą przyczepność w każdych warunkach. Waży on zaledwie 65 kilogramów, natomiast wysokość jego siedzenia wynosi 75 centymetrów. W razie gdyby jednak był za wysoki dla młodego zawodnika, można zamontować w nim siedzisko obniżające, które sprawi że odległość do ziemi zmniejszy się o dodatkowe kilka centymetrów. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!

MRF 120

MRF 120 to model, który sprawdzi się dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 lat, które wyrosły już z poprzedniej maszyny lub potrzebują więcej mocy. Wszystkie jego specyfikacje sprawiają, że naprawdę dobrze radzi sobie w ciężkich warunkach oraz dostarcza kierowcy wiele radości i wrażeń! Motocykl napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik Lifan o pojemności 120 cm3 oraz mocy 9 koni mechanicznych. Jest on praktycznie bezawaryjny, dlatego zapewnia naprawdę długi okres bezproblemowej jazdy i jest nie do zajechania! Pojazd posiada manualną, czterostopniową skrzynię biegów, która umożliwia naprawdę szybką, dynamiczną jazdę. Silnik uruchamiany jest za pomocą nożnego kickstartera, dzięki czemu na motocyklu można poczuć się jak prawdziwy twardziel. Waży on zaledwie 63 kilogramy, a wysokość jego siedzenia wynosi 73 centymetry. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki!YCF PILOT 125

Pit Bike YCF Pilot 125 to idealny model dla osób rozpoczynających swoją przygodę z off-road’em oraz dzieci w wieku powyżej 10 lat. Jest to jeden z najchętniej wybieranych modeli marki YCF, ze względu na połączenie wysokiej jakości gwarantowanej przez francuskiego producenta, atrakcyjnej ceny oraz bardzo dobrej specyfikacji. Motocykl napędza czterosuwowy silnik o pojemności 125 cm³. Dzięki niskiej masie motocykla (zaledwie 68 kg!) motocykl daje naprawdę wiele frajdy z jazdy, a jednocześnie jest bezpieczny dla osób początkujących. Posiada manualną, czterobiegową skrzynię biegów. Pit Bike porusza się na crossowych kołach o średnicy 14 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu. Wysokość siedzenia w tym modelu wynosi 79 centymetrów. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!


MRF 120 RC

MRF 120 RC posiada największą ramę spośród wszystkich wyżej przedstawionych modeli. Dzięki temu sprawdzi się dla trochę starszej młodzieży, dla której pozostałe modele wydają się zbyt niskie. Motocykl napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 120 cm3 oraz mocy 9 koni mechanicznych. Wyposażony został w manualną, czterostopniową skrzynię biegów, która daje możliwość bardzo szybkiego rozpędzania Pit Bike’a. Silnik uruchamiany jest za pomocą nożnego kickstartera, jak na prawdziwy, crossowy motocykl przystało. Motocykl porusza się na stalowych kołach ze wzmocnionymi piastami o średnicy 14 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu. Wyposażone zostały w terenowe opony o wysokim bieżniku, zapewniające wysoką przyczepność na każdej powierzchni. Wysokość siedzenia wynosi aż 80 centymetrów, co zapewnia wysoki komfort prowadzenia motocykla również dla osób dorosłych. 120 RC posiada też duży bak o pojemności aż 5,5 litra, który przy bardzo niskim spalaniu umożliwia wielogodzinną jazdę bez konieczności tankowania.
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki!

Agata Flor

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.