Idealne motocykle dla dzieci w wieku 7-10 lat

Dzieci w tym przedziale wiekowym mają bardzo zróżnicowane umiejętności. Dlatego marki produkujące Pit Bike’i, tworzą jak najwięcej modeli o specyfikacji przystosowanej dla tej grupy wiekowej. Niektóre dzieci w tym wieku dopiero zaczynają swoją motocyklową przygodę, inne mają za sobą już całkiem długi staż i szukają większej i nieco mocniejszej maszyny. Jednak nie ma się czego obawiać – u nas każdy znajdzie coś dla siebie! 

MRF 80 RUNNER


Motocykl napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 86 cm3 oraz mocy 5,5 konia mechanicznego. Ilość mocy została dobrana w sposób, aby zapewnić wysokie bezpieczeństwo Twojej pociechy, jednak jest jej wystarczająco dużo, aby motocykl mógł dostarczać naprawdę wiele wrażeń oraz frajdy podczas jazdy. Dodatkowo, pojazd posiada regulowany rolgaz, dzięki czemu możemy go zablokować, jeśli dziecko nie posiada jeszcze tyle umiejętności, aby odkręcać gaz na maxa. Aby ułatwić początkującym rajderom naukę, Pit Bike posiada półautomatyczną skrzynię biegów, dzięki której dziecko nie musi skupiać uwagi na używaniu sprzęgła, a jedynie na trasie którą ma do pokonania oraz poprawnej technice. Wysokość siedzenia w tym modelu wynosi 64 centymetry, a waży on zaledwie 56 kilogramów. Jednak jeżeli zawodnik jest drobnej postury, możemy założyć do niego obniżone siedzenie, które zmniejszy odległość do ziemi jeszcze o kilka centymetrów!


Tutaj znajdziesz listę dealerów marki!


MRF 80 MINI


Pit Bike MRF 80 MINI to jeden z najmniejszych, a jednocześnie najtańszych modeli z naszej gamy Pit Bike’ów, jednak wysoka jakość jego wykonania zapewni twojemu dziecku wysokie bezpieczeństwo oraz niezapomniane wrażenia z jazdy. Pit bike’a napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 86 cm3 oraz mocy 5,5 konia mechanicznego. Przy niskiej wadze tego modelu (zaledwie 53 kilogramy!) daje on naprawdę wiele frajdy. Oczywiście ilość mocy dobrana została w sposób, aby motocykl był bezpieczny dla młodego rajdera.  Aby ułatwić młodziakowi naukę, wyposażony został w półautomatyczną, czterostopniową skrzynię biegów, dzięki której nie musi używać sprzęgła, a jedyne na czym musi skupiać uwagę, to trasa, którą musi pokonać oraz poprawna technika jazdy. Wysokość siedzenia w tym modelu wynosi 63 centymetry, co zapewnia młodemu zawodnikowi znakomite panowanie nad motocyklem na zakrętach oraz swobodne zatrzymanie się w każdym momencie, ponieważ bez problemu dosięgnie nogami do ziemi.


Tutaj znajdziesz listę dealerów marki!RXF 110 JUNIOR


Pit Bike RXF JUNIOR 110 to idealny model dla dzieci w wieku powyżej 9 lat, przeznaczony do jazdy off-road’owej. Wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania, a co za tym idzie – zapewni Twojemu dziecku wysoki komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Świetnie odciągnie również Twoją pociechę od telefonu lub komputera, dzięki czemu zacznie spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, a motocykl na pewno dostarczy mu więcej frajdy niż jakakolwiek gra komputerowa! Pit Bike’a napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 110 cm3. W połączeniu z niską wagą oraz małą ramą, motocykl jest szybki i dynamiczny. Posiada manualną skrzynię biegów, więc lepiej sprawdzi się dla dzieci mających już jakieś doświadczenie na motocyklu, jednak bez problemu poradzą sobie na nim ambitni początkujący. Aby ułatwić młodziakowi odpalanie motocykla, wyposażony został on w elektryczny rozrusznik, dzięki któremu można uruchomić motocykl tylko za pomocą wciśnięcia guzika.  


Tutaj znajdziesz informacje kontaktowe sklepu!YCF START W88


YCF START W88 to idealny model dla początkujących rajderów. Wyposażony został w silnik elektryczny, dzięki czemu jest bardzo cichy, a nasze dziecko może uczyć się jazdy nawet po podwórku, nie przeszkadzając przy tym sąsiadom. Bateria wystarcza aż na 7 godzin jazdy! Pit Bike posiada również regulację prędkości maksymalnej, dzięki czemu możemy dostosować ją bezpośrednio do umiejętności naszej pociechy. Wysokość siedzenia w tym modelu wynosi 71,5 centymetra, a waży on zaledwie 54,5 kilograma, dzięki czemu jest małemu rajderowi łatwo będzie zapanować nad motocyklem oraz dosięgnąć nogami do ziemi. W razie gdyby młodziak był jednak zbyt drobny, istnieje możliwość zamontowania do niego niższego siedzenia, dzięki którym odległość do podłoża zmniejszy się o dodatkowe kilka centymetrów. 

Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!


YCF LITE F88

YCF LITE to Pit Bike stworzony dla początkujących fanów jazdy terenowej, jak i asfaltowej. Standardowo porusza się na oponach off-road’owych, jednak można zamontować w nim również koła z oponami typu slick. Napędza go czterosuwowy silnik o pojemności 88 cm3, wyposażony w możliwość regulacji prędkości maksymalnej. Motocykl posiada półautomatyczną skrzynię biegów, co znacznie ułatwi świeżemu zawodnikowi naukę jazdy. Silnik uruchamiany jest za pomocą nożnego kickstartera, jednak nie wymaga to użycia dużego wysiłku, dzięki czemu młodziak nie będzie miał z tym problemów, a jednocześnie zacznie się już przyzwyczajać do większych motocykli, które nie zawsze posiadają rozrusznik. Maszyna waży zaledwie 60 kilogramów, a wysokość jej siedzenia wynosi 71 centymetrów, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci i łatwo jest im utrzymać nad nim kontrolę oraz dosięgnąć stopami do ziemi. W razie gdyby młodziak był jednak zbyt drobny, istnieje możliwość zamontowania do niego niższego siedzenia, dzięki którym odległość do podłoża zmniejszy się o dodatkowe kilka centymetrów. 

Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!


YCF START F88S

Pit Bike YCF LITE 88s to motocykl idealny dla dzieci w wieku 8-12 lat. Pozwala na prostą naukę jazdy, jednocześnie dając wiele możliwości rozwoju w różnych dyscyplinach. Motocykl napędza spalinowy, czterosuwowy silnik o pojemności 88 cm3. Jest on bezpieczny dla początkujących zawodników, a jednocześnie daje wiele frajdy z jazdy tym już bardziej doświadczonym. Dzięki zastosowaniu skrzyni półautomatycznej dziecko nie musi skupiać się na manipulowaniu sprzęgłem, jednak może już przyzwyczajać się do zmiany biegów, tak jak w skrzyni manualnej. Aby zwiększyć bezpieczeństwo jazdy najmłodszych, motocykl posiada możliwość regulacji prędkości maksymalnej. Waga motocykla to zaledwie 65 kilogramów, a wysokość siedziska wynosi 72 centymetry. W razie, gdyby taka wysokość była jednak zbyt duża, można zastosować w nim obniżające siedzenie, dzięki któremu zmniejszy się ona o kilka centymetrów. 

Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!


Agata Flor

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.