Idealne modele dla dzieci w wieku do 6 lat

Każdy rodzic ceni bezpieczeństwo swojego malucha. Dlatego marki produkujące Pit Bike’i, wychodzą z szeroką ofertą motocykli dla dzieci. Modele te są małych rozmiarów, dysponują bezpieczną mocą dla najmłodszych oraz często mają możliwość dołożenia do nich kółek bocznych. Tutaj znajdziesz opis każdego z oferowanych modeli, wraz z linkiem do sklepu internetowego, a także dowiesz się, gdzie możesz dany model zakupić stacjonarnie! 

KAYO KMB

Pit bike’a Kayo KMB napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 60 cm3 oraz mocy 1,6 konia mechanicznego. Jest to bezpieczna moc dla dziecka, która jednocześnie zapewni mu wiele radości. Uruchamiany jest za pomocą elektrycznego rozrusznika, odpalić go można jednak dopiero po włożeniu do stacyjki kluczyka, dzięki czemu rodzic ma kontrolę nad tym, kiedy dziecko odpala motocykl. Nauka jazdy na tym motocyklu jest naprawdę prosta, ponieważ wyposażony został w automatyczną skrzynię biegów. Dodatkowo, istnieje możliwość zamontowania do Pit Bike’a kółek bocznych. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki Kayo!

RXF 50 MINI

Motocykl napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 50 cm3, chłodzony powietrzem. Uruchamiany jest za pomocą elektrycznego rozrusznika, który umożliwia maluchowi uruchomienie motocykla nawet samemu. Jednak aby zapobiec odpalaniu go bez wiedzy rodzica – wyposażony został w stacyjkę oraz kluczyk, dzięki któremu opiekun w każdej chwili może zabronić dziecku jazdy. Dodatkowo, motocykl posiada możliwość zablokowania przepustnicy, dzięki czemu prędkość z jaką będzie się poruszał, możemy dopasować stosownie do umiejętności naszej pociechy. Motocykl porusza się na stalowych kołach o średnicy 10 cali, dzięki czemu maszyna jest wystarczająco niska, aby maluch mógł spokojnie dosięgnąć nogami do ziemi. Dźwignie przedniego i tylnego hamulca umieszczone są przy kierownicy – tak, jak w rowerze, dzięki czemu do rozpoczęcia jazdy na tym Pit Bike’u wystarczy tak naprawdę umiejętność jazdy na dwóch kółkach. 
Tutaj znajdziesz informacje kontaktowe sklepu!

YCF 50A

Motocykl napędza spalinowy silnik o pojemności 50 cm3, wyposażony w elektryczny rozrusznik oraz automatyczną, bezstopniową skrzynię biegów. Aby go uruchomić, niezbędne jest włożenie kluczyka do stacyjki, dzięki czemu rodzic może kontrolować to, kiedy maluch odpala maszynę. Pit Bike posiada również regulację prędkości maksymalnej, dzięki czemu możemy dostosować ją bezpośrednio do umiejętności naszej pociechy. Jeśli dziecko nie potrafi jeszcze jeździć na rowerze lub jest jeszcze za małe – istnieje możliwość zamontowania do tego modelu dodatkowych kółek bocznych, dzięki czemu mogą jeździć na nim dzieci już w wieku 3 lat! Można też zastosować w nim koła z oponami typu slick, dzięki czemu maluch będzie mógł spróbować również jazdy asfaltowej.
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!

YCF 50E

YCF 50E to bliźniaczy model 50A, od swojego brata różni się jednak tym, że napędza go silnik elektryczny. Dzięki temu jest bardzo cichy, a dziecko może jeździć nim nawet na podwórku, nie denerwując naszych sąsiadów. Aby go uruchomić, rodzic również musi użyć kluczyka, dzięki czemu ma kontrolę nad dzieckiem i nie musi się obawiać, że maluch odpali motocykl podczas jego nieobecności. Pit Bike posiada również regulację prędkości maksymalnej, dzięki czemu możemy dostosować ją bezpośrednio do umiejętności naszej pociechy. Jest to jeden z najmniejszych modeli – waży zaledwie 36 kilogramów, a wysokość jego siedziska wynosi 55 centymetrów. Dzięki możliwości zamocowania kółek bocznych, mogą poruszać się na nim dzieci już w wieku 2-3 lat! Motocykl, dzięki napędowi elektrycznemu, nie wytwarza źródeł ciepła oraz nie posiada żadnych zewnętrznych, ruchomych elementów silnika, co zapewnia maluchowi wysokie bezpieczeństwo oraz zmniejsza prawdopodobieństwo, że zrobi sobie krzywdę. 
Tutaj znajdziesz listę dealerów marki YCF!

Agata Flor

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.