Husator Opole – diler MRF w wojewódzwie opolskim

Jesteś z województwa opolskiego? Planujesz kupić mini motocykl? Koniecznie wpadnij do salonu Husator Opole! Diler MRF znajduje się na ulicy Gawędy 70.

Husator Opole jest nowym dilerem marki MRF. W swojej ofercie posiada Pit Bike’i i nie tylko – Na chwilę obecną posiadamy modele: MRF 12OSM, 140SM, 120RC, 140RC BIG, 80 i 80 Runner. Klienci mogą przetestować motocykl 140SM na torze. W naszym asortymencie można znaleźć kompletny sprzęt i akcesoria na off-road oraz asfalt. Naszą ofertę można sprawdzić na www.husator.pl– powiedział Arkadiusz Szymański z salonu Husator. 

Husator organizuje treningi na torze kartingowym – Treningi odbywają się na torze kartingowym K1, znajdującym się na ulicy Kępskiej 10B. Organizowane są co niedzielę w godzinach 9:00-12:00. Koszt treningu to 50zł/h, jest też możliwość wypożyczenia Pit Bike’a za 50zł/h. Treningi są przeznaczone dla osób od 13 roku życia. Jednocześnie można jeździć na hali i na zewnątrz. Obok toru znajduje się wygodny parking, jest możliwość skorzystania z baru, jest też wc – dodał. 

Informacje o treningach pojawiają się na Facebook’u dilera.
Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Husatora:
Facebook: https://www.facebook.com/husator.eu
Instagram: https://www.instagram.com/husator.eu/

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.