HUSATOR CUP – sprawdzamy, co słychać po dwóch rundach cyklu

Husator Cup to cykl zawodów halowych organizowany przez Husator Opole. Rywalizacja odbywa się na torze kartingowym K1 w Opolu. Sprawdziliśmy, co słychać po dwóch rundach na Opolszczyźnie.

Cykl Husator Cup wystartował 31 października. Druga runda odbywała się w minioną niedzielę, 28 listopada. – Odbyły się już dwie rundy, a jeszcze trzy przed nami. Najbliższa 19 grudnia. Do tej pory udział wzięło już 16 zawodników. Przed drugą rundą stworzyliśmy nową kategorię – KIDS, w której mogą startować dzieci od 6 roku życia ma pojazdach do 120cc. Druga kategoria to OPEN, która jest przeznaczona dla motocykli Kayo Mini GP oraz oczywiście Pit Bike’ów o pojemności od 120 do 160 cc. Jeśli chodzi o kolejne rundy, to zaplanowane są na 19 grudnia oraz ostatnie niedziele stycznia i lutego. – mówi Arkadiusz Szymański, organizator wydarzenia.

Wpisowe na każdą rundę wynosi 300 zł. Cena zawiera dwugodzinny trening, kwalifikacje oraz wyścig. Dla osób, które nie posiadają własnego sprzętu, jest możliwość wypożyczenia Pit Bike’a na rundę w cenie 100 zł. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, bez względu na wiek. Startować można zarówno na Pit Bike’ach, jak i Kayo Mini GP. Zapisy na Husator Cup przyjmowane są pod numerem tel. 501 256 580.

HUSATOR CUP – runda 3 – 19.12.2021
HUSATOR CUP – runda 4 – 30.01.2022
HUSATOR CUP – runda 5 – 27.02.2022

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.