Finałowa runda Pucharu Polski Pit Bike SM (WYNIKI)

Sezon 2021 kończymy wielkim finałem Pucharu Polski Pit Bike SM. Na Awix Racing Arenie zawody odbywały się w niedzielę, 10 października. W Toruniu pojechało 78 zawodników oraz 10 rajderów z jazd pokazowych.

Niedzielne ściganie rozpoczął łączony wyścig dwóch najmłodszych klas – STOCK 90 oraz PIT GIRLS. Pojechało w nim 10 chłopców oraz 3 dziewczynki, co łącznie dało 13 zawodników. W kategorii STOCK 90 zwycięstwo odniósł Andrzej Kupczyński, z kolei najszybszą PIT GIRL była Laila Bielecka. Następnie na torze rywalizowała najliczniejsza klasa, STOCK 150. Pojechało w niej 30 zawodników. Najszybszy okazał się Daniel Bukowski. W kolejnym wyścigu na toruńskiej Awix Racing Arenie pojechały aż trzy klasy. W rywalizacji SUPER PIT zwycięstwo odniósł Adrian Soja, w MASTERSACH wygrał Sławomir Bławat, a w klasie MINI GP jako pierwszy linię mety przekroczył Jurand Kuśmierczyk. Kolejne na torze pojawiły się kobiety. W klasie PIT LADIES zwyciężyła Sylwia Dzik. Na najwyższym stopniu klasyfikacji zespołów sponsorskich stanęła ekipa 3MM Racing Academy.