Emocje na Torze Słomczyn: Supermoto i Pitbike w walce o Puchar Polski

Z ogromną radością zapraszamy Was na kolejną emocjonującą rundę Mistrzostw i Pucharu Polski Supermoto & Pucharu Polski Pitbike Supermoto, która odbędzie się na malowniczo położonym torze Słomczyn. To wydarzenie to prawdziwa okazja dla wszystkich fanów szybkich motocykli, adrenaliny i widowiskowych wyścigów!

Już w tę niedzielę, 2 czerwca, doświadczymy kolejnych zmagań zawodników walczących o Puchar Polski. W tym roku cykl ten jest dostępny dla wszystkich pitbike, lecz z pewnością nie zabraknie marek takich jak YCF, MRF, Kayo – dla zawodników startujących na tych markach przewidziany jest rabat! Jest to kolejna, idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na torze! Dozwolone zostały również koce grzewcze w każdej kategorii, a wybór marki opon do startu pozostawiono zawodnikom.

Połączenie Supermoto i Pitbike co roku przynosi wiele emocji. Trudno zdecydować, które wyścigi są ciekawsze – Supermoto z trudnym odcinkiem off-road, czy szybkie i zwinne pitbike’i. Adrenalina jest gwarantowana nie tylko wśród zawodników, ale również wśród kibiców na widowni! Dodatkowo – przepiękny obiekt jakim jest tor Słomczyn, sprzyja rywalizacji zawodniczej!

Sam organizator, Jerzy Głodek zaprasza na wydarzenie:

,,Z wielką przyjemnością zapraszam na kolejną rundę Pucharu Polski Supermoto, która odbędzie się na renomowanym torze Słomczyn. To wydarzenie sportowe, które każdy fan motoryzacji powinien zobaczyć na własne oczy! Dołączcie do nas na torze Słomczyn, by wspólnie przeżywać sportowe emocje i wspierać swoich ulubionych zawodników. Każdy szanujący się zawodnik powinien zweryfikować swoje umiejętności na wspaniałej nitce toru, jaką oferuje tor Słomczyn. Gwarantujemy niezapomniane chwile, pełne adrenaliny i sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.”

/

Regulamin i harmonogram czasowy są dostępne oficjalnej stronie PZM. Harmonogram czasowy umieszczamy również poniżej:

Warto być częścią tego wydarzenia, by poczuć niesamowitą atmosferę, dopingować ulubionych zawodników i spędzić dzień pełen emocji i wrażeń. Nie przegapcie tej okazji! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i dołączcie do nas na torze Słomczyn. Czekamy na Was z niecierpliwością, gotowi do wspólnego przeżywania niezapomnianych sportowych chwil!

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.