Dzień Kobiet z Marzeną Chrostek i Dominiką Lebą – JustR

We wtorek, 8 marca, dokładnie o godzinie 18:00 przekonamy się za co tak naprawdę kobiety kochają motocykle. 

W studio, dokładnie w Dzień Kobiet spotkają się dwie Panie – prowadząca Dominika Leba i gość specjalny Marzena Chrostek. Oprócz osobistej działalności sportowej Marzena prowadzi znakomitą szkółkę dla dzieci Fabryka Mistrzów, gdzie już trzyletnie dzieci mogą zarazić się miłością do jednośladów i nauczyć jazdy na małych motocyklach. 

Dzisiejszy gość podpowie nam, jakie motocykle są odpowiednie dla początkujących riderów i rozpoczęcia motorsportu oraz zdradzi czym jeździ na swoich treningach. Marzena Chrostek jest zawodniczką, która jako jedyna kobieta ścigała się w Pucharze Polski Supermoto, dorównując i wyprzedzając wielu mężczyzn.

Poznamy sekrety odważnych i pewnych siebie kobiet jeżdżących na motocyklach, których liczba na naszych drogach cały czas rośnie. Zostaną poruszone tematy Również spośród licznego grona dzieci, które biorą udział w treningach dużą grupę stanowią małe kobietki.

Zapraszamy na relację na żywo wszystkie motocyklistki, Panie, które zastanawiają się nad rozpoczęciem jazd motocyklem oraz Panów, chętnych aby zobaczyć motocykl oczami kobiety.
LIVE FACEBOOK
LIVE YOUTUBE

Paulina Makowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.