Droga ku finałowi. Przed nami przedostatnia runda Pucharu Polski Pit Bike SM!

To będzie już trzeci przystanek Pucharu Polski Pit Bike SM oraz Mistrzostw i Pucharu Polski Supemoto. Zawody odbędą się na koszalińskim MotoParku. Minimotocykle Pit Bike wrócą tam po sporej przerwie.

MotoPark Koszalin słynie z bardzo ciekawej nitki oraz zróżnicowanych poziomów toru. Obiekt oferuje wszystko czego może życzyć sobie zawodnik – od szybkich odcinków po techniczną “agrafkę” na końcu toru. Jest to również świetny obiekt pod kątem publiczności. Z trybun można oglądać rywalizację praktycznie na całym torze. Warto więc pojawić się 16 lipca na koszalińskim torze, tym bardziej że wstęp dla publiczności, tradycyjnie jest bezpłatny. 

Zapraszamy do Koszalina!
-Doping kibiców jest dla zawodników bardzo ważny. Dla nich to nie tylko sprawdzian umiejętności, ale i ważny dzień – finał przygotowań, treningów i nadziei pokładanych w starcie. Mam nadzieję, że publiczność, jak zawsze dopisze i będzie to największa nagroda dla startujących w Koszalinie. Jest to idealny pomysł na wakacyjny weekend. Emocji dodaje fakt, że to już przedostatnia runda pucharowa przed dłuższą przerwą. Musicie tam być!-podkreśla Arkadiusz Bas z Valvo-Tect, dystrybutor Valvoline. 

Emocje coraz większe
Rywalizacja wkracza na decydujący poziom. Każdy z zawodników ma jeszcze szansę zbudować przewagę w swojej klasie. Za nimi cztery wyścigi w ramach dwóch rund, i tyle samo przed nimi. –W Koszalinie zawodnicy przekroczą półmetek tegorocznego Pucharu Polski Pit Bike SM. Jednocześnie jest to również ostatnia runda łączoną z zawodami Supermoto. Po trzeciej rundzie zawodnicy Mistrzostw i Pucharu Polski Pit Bike  jadą na tory w Radomiu i Słomczynie, a uczestnicy Pucharu Polski Pit Bike SM spotkają się na finale w Toruniu-podkreśla Sylwia Żółtowska z Otopit, promotor zawodów pit bike.

Mistrzostwa i Puchar Polski Supermoto i Pit Bike SM odbędzie się w niedzielę 16 lipca 2023 na koszalińskim MotoParku. Wstęp jest bezpłatny. Natomiast wielki finał tegorocznego Pucharu Polski Pit Bike SM przewidziano na 15 października na  Awix Racing Arena w Toruniu. 

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.