Dowolność czy wskazanie marek? Wiemy, jakie opony w 2024!

Jeden z bardziej gorących tematów, jeden z największych newsów. Na te informacje czekają zawodnicy Mistrzostw i Pucharu Polski Pit Bike. 

Od opon i tego, jak zachowują się na torze bardzo dużo zależy. Nie bez powodu ten wątek cieszy się niezwykła popularnością wśród zawodników dyscypliny minimotocykli. Nasz portal dowiedział się bezpośrednio od promotora rozgrywek, jakie opony będą obowiązywać na torach asfaltowych w zbliżającym się sezonie. Czy będą zmiany. Będą. Czy będą zaskoczenia? To się okaże! 

Zaczynamy od bardziej wymagających warunków pogodowych. Jeżeli chodzi o opony deszczowe dopuszcza się opony wszystkich marek. Jednym słowem, nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń. 

Kolejna informacja, którą uzyskaliśmy to klasa MRF Runner 80. Podobnie, jak w zeszłym roku, kiedy to najmłodsza stawka początkujących zawodników debiutowała, zawodnicy mają do wyboru dwie marki opon: Duro i Narubb.

Emocje rosną, gdy dochodzimy do najmocniejszej klasy zawodniczej, czyli Superpit. Zawodnicy tej stawki, poza standardowymi wyznacznikami, będą mogli pozwolić sobie na wybór dodatkowej marki, a jest nią PMT.

Czy reszta pojedzie na znanych i lubianych Timsunach? Oczywiscie! A poza marką Timsun, zawodnicy mogą wybrać bardzo wysokiej jakości opony CST oraz nowości w sezonie 2024, opony marek: Kenda i Pirelli. Kolejne karty zostały odkryty, a my życzymy wszystkim udanych przygotowań do zawodów. Widzimy się już niebawem! 

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.