Czy Daniel wystartuje ze złotą kamizelką na Red Bull Moto GP Rookies Cup?

To co nie udało się w zeszłym roku, może stać się faktem już za dwa tygodnie. Daniel Blin ponownie wystartuje w Red Bull MotoGP Rookies Cup Selection Event! Co prawda w zeszłym roku młody torunianin był bardzo blisko dostania się do „przedsionka MOTO GP”, ale tym razem różnica jest jednak ogromna.

Wtedy startował świeżo po przesiadce z pit bike’a jako absolutny debiutant, który nie miał żadnego doświadczenia  z motocyklami klasy „300” i sam udział w tych zawodach już był dużym wydarzeniem. W tym roku Daniel wróci w zupełnie innej roli, mając na koncie udział w jednej z rund Mistrzostw Świata w Portugalii Supersport 300 (na zaproszenie organizatorów), Mistrzostwo w Pucharze Europy Alpe Adria, zwycięstwo w Essen w prestiżowej rundzie Mistrzostw Niemiec IDM i Mistrzostwo w Pucharze Polski Superstock.

fot. LeYou photography Mariusz Malinowski

Nasz Mistrz już  w tym tygodniu leci do Holandii do Szefa swoich mechaników i byłego zawodnika MotoGP Joeya Litjensa. Prosto z Holandii, wspólnie udają się do hiszpańskiej Almerii, gdzie już 16-19 października  odbędą się testy do Red Bull MotoGP Rookies Cup’u. 

Na tych zawodach Daniel może jednak wystartować w złotej kamizelce! A wszystko to za sprawą konkursu na stronie organizatorów zawodów. Są na to całkiem duże szanse zważywszy na fakt, że polskie środowisko potrafi się mocno zmobilizować przy tego typu akcjach. Jest to co prawda gest symboliczny, ale może zwrócić uwagę nie tylko organizatorów, ale także sponsorów i całego środowiska MotoGP.

Na załączonej stronie trwa konkurs, >>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<<  gdzie mamy niezwykłą okazję by pokazać, że nasz Daniel ma największe wsparcie. Wystarczy w komentarzu wpisać „Daniel Blin – POLAND”.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.