Czas rozpocząć off-roadowy sezon Pit Bike!

Któż z nas nie oczekuje wiosny? Pierwsze zwiastuny sezonu już na horyzoncie! Na torze w Głażewie oraz w Lesznie ruszył pierwszy trening po zimowym odpoczynku, natomiast Pit Bike Brodnica, Głażewo i Pit Bike Strefa Olsztyn zapraszają na otwarcie sezonu treningów.

Prognozy pogody na najbliższy czas wyglądają bardzo optymistycznie. Pierwsze dni pięknej pogody za nami, już wkrótce nadejdzie kalendarzowa wiosna. Z ogromną tęsknotą, po długiej zimie można wrócić na dwa kółka i oddać się przyjemności jazdy na Pit Bike’u. 

W ubiegły weekend, 5-6 marca tor w Lesznie oraz w Głażewie, gdzie prowadzili trening Paweł Wizgier i Marcin Wójcik, mogły pochwalić się liczną obecnością riderów na rozpoczęciu off-road’owego sezonu jak i treningów.

Dla chętnych motocyklistów, w najbliższą niedzielę, 13 marca o godzinie 10:00 w Głażewie z Pawłem Wizgierem odbędzie się trening. Z podziałem na grupy w zależności od stopnia zaawansowania, będzie również czas poświęcony dla początkujących zawodników. Zapisy w komentarzach w grupie PitBike Centrum poprzez podanie swojego stopnia umiejętności.
Grupa PitBike Centrum LINK

W Głażewie ruszyła już wypożyczalnia wraz z serwisem Pit Bike’ów – Aby jeździć na wypożyczonym u nas sprzęcie obowiązuje rezerwacja. Jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu, jeśli oczywiście pogoda dopisuje. Zapisywać się można telefonicznie pod numerem 693058132, a serwis motocykli jest pod numerem 603792412. – mówił Miłosz Pawlikowski właściciel wypożyczalni w Głażewie.
Cennik wypożyczalni LINK

W sobotę, 12 marca o godzinie 11:00 Pit Bike Brodnica zaplanowała otwarcie sezonu treningów z Eliaszem “Davidsonem” na świeżym powietrzu. Natomiast w niedzielę 13 marca, Pit Bike Strefa Olsztyn rusza z wypożyczalnią i treningami indywidualnymi z Eliaszem w Olsztynie. Zapisy pod numerem telefonu 880323203.

W Brodnicy działa również wypożyczalnia oraz serwis Pit Bike’ów – Możliwość wypożyczenia sprzętów jest w tym momencie w weekend od piątku do niedzieli. Gdy tylko pogoda zacznie bardziej dopisywać to wypożyczalnia będzie funkcjonowała w każdy dzień, od poniedziałku do niedzieli. Cenowo działamy tak jak tor w Głażewie: Pit Bike z silnikiem elektrycznym, 50 ccm, 80 ccm: 70 zł za 30 minut jazdy, 40 zł za 15 minut jazdy; Pit Bike z silnikiem 120 ccm, 125 ccm, 80 zł za 30 minut jazdy, 45 zł za 15 minut jazdy oraz Pit Bike z silnikiem 140 ccm, 150 ccm: 90 zł za 30 minut jazdy, 50 zł za 15 minut jazdy. Dla chętnych zapisy trwają pod numerem telefonu 502895365.- mówi właściciel wypożyczalni w Brodnicy.

Szczegóły:
13 marca o 10:00- Głażewo z Pawłem Wizgierem, zapisy grupa fb PitBike Centrum
12 marca o 11:00- Brodnica z Eliaszem “Davidsonem”, zapisy 880323203

Paulina Makowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.