Agata Flor: „Dziewczyny jeżdżą na coraz wyższym poziomie”

Agata Flor #102 to aktualnie trzecia zawodniczka w generalnej klasyfikacji pit ladies. Od drugiego miejsca dzielą ją zaledwie dwa punkty. To oznacza tylko jedno – już w najbliższą niedzielę szykuje się niezwykle emocjonująca rywalizacja. 


Zacięta ta rywalizacja o drugie miejsce, w klasie pit ladies…
Agata Flor: 
To prawda, rywalizacja w klasie pit ladies jest w tym sezonie bardzo zacięta. Dziewczyny jeżdżą na coraz wyższym poziomie, mamy też nowe zawodniczki, które bardzo dobrze sobie radzą. W niedzielę zamierzam powalczyć jeszcze o drugie miejsce, dam z siebie 100%, a czy się uda, okaże się w niedzielę.

Do tej pory możemy zobaczyć Cię jedynie podczas zmagań terenowych, próbowałaś kiedyś też treningów na asfalcie?
Agata
: Kiedyś próbowała

Tor w Głażewie jest Twoim zdaniem wymagający?
Agata:
 Tor w Głażewie jest dość wymagający technicznie. Zwłaszcza po kilku wyścigach w trakcie zawodów, kiedy na torze robią się koleiny, albo kiedy pada deszcz i robi się dość ślizgi, jednak do zawodów zawsze jest świetnie przygotowany i jeździ się bardzo dobrze.

W niedzielę widzimy się na Finale, jakbyś podsumowała ten sezon?
Agata:
 Jestem bardzo zadowolona z tego sezonu, mimo że moja jazda nie jest jeszcze do końca na poziomie o którym marzę, ale wydaję mi się, że zrobiłam dość duży progres w tym sezonie, poprawiłam dość mocno czasy, z czego jestem bardzo usatysfakcjonowana. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również uda mi się wystartować we wszystkich rundach Pit Bike Cup i poprawię technikę oraz szybkość na torze. Jest to naprawdę świetna zabawa i czerpię mega satysfakcję, kiedy treningi przynoszą efekty i polepszają się moje wyniki na zawodach.

Trzymam w takim razie kciuki za niedzielne starty.
Agata:
 Dziękuję, do zobaczenia. 

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.