opublikowano 18/12/2017 o godzinie 12:05:22, autor REDAKCJA

Twórz z nami portal PitBike24.pl!

Pit Bike to coraz bardziej popularna dyscyplina w naszym kraju. Niezależnie czy jesteś zawodnikiem czy jeździsz rekreacyjnie, teraz masz szansę opowiedzieć o swojej pasji, jako redaktor jedynego w Polsce portalu poświęconego małym dwóm kółkami!

Wraz z Wami, chcemy tworzyć największą w tym kraju społeczność pitbajkowów. Chcemy, by było to miejsce, które jest kwintesencją naszej i Waszej pasji. Chcemy pokazywać zarówno przygotowania do zawodów i drogę do zostania profesjonalnym zawodnikiem, jak i serwować podstawowe informacje dotyczące sprzętu i korzystania z niego. W Wasze ręce oddajemy nowoczesną platformę internetową, łączącą cały kraj. Od Was oczekujemy ciekawych pomysłów i konsekwentnej współpracy.

Kogo szukamy?
Do współpracy zaprosić trzy osoby z całej Polski. Chcemy, by były to różne spojrzenia na świat Pit Bike. Dlatego poszukujemy:
-zawodnika- osoby, która będzie opisywała treningi, przygotowania, zawody ze swojego punktu widzenia
-rodzica- czyli osobę, która opowie o pasji swojego dziecka, o radościach i wątpliwościach, rozterkach rodzica, o tym jak zacząć i jak czuwać na rozwojem dziecka,
-eksperta, który podzieli się z nami wiedzą techniczną, opowie o użytkowaniu sprzętu,
-organizatora wydarzeń- osób aktywnie zaangażowanych w rozwój dyscypliny Pit Bike, które chciałyby za naszym pośrednictwem zapraszam na swoje wydarzenia.

Pit Bike to nasza pasja, jeżeli macie tak samo- zapraszamy. Masz obawy czy potrafisz przelać swoje myśli na papier? Nic się nie martw pomożemy z warsztatem, nauczymy, wspólnie znajdziemy pomysł. Zostać promotorem Pit Bike!
 

Na Wasz kontakt czekamy na pitbike24.pl@gmail.com
Redakcja Pit Bike 24.pl

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

PITBIKE.PL TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook