opublikowano 05/06/2018 o godzinie 21:28:50, autor Olga Taraszka

Rozkład jazdy II rundy Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie!



8:30 – Czynne biuro zawodów

8:30-10:30 – Rejestracja uczestników
8:30-11:00 – Rejestracja
10:00- 10:15 – I trening dla klasy Stock 90
10:17-10:32 – I trening dla klas: Stock 125, Stock 150 MX, Pit Ladies
10:34 – 10:49 – I trening dla klasy Stock 150 Pro
10:51 – 11.06 – I trening dla klasy Super Pit
11:08-11:23 – II trening dla klasy Stock 90
11:25 – 11:40 – II trening dla klas: Stock 125, Stock 150 MX, Pit Ladies
11:42 – 11:57 - II trening dla klasy Stock 150 Pro
11:59-12:14 – II trening dla klasy Super Pit

12:30 – Odprawa z zawodnikami

13:00 – Wyjazd do I wyścigu klasy Stock 90
13:20 – Wyjazd do I wyścigu klas: Stock 125, Stock 150 MX, Pit Ladies
13:45 – Wyjazd do I wyścigu klas Stock 150 Pro i Super Pit
14:10 – Wyjazd do I wyścigu Amator

Przerwa techniczna

15:00 – Wyjazd do II wyścigu klasy Stock 90
15:20 – Wyjazd do II wyścigu Amator
15:45 – Wyjazd do II wyścigu klas: Stock 125, Stock 150 MX, Pit Ladies
16:10 – Wyjazd do II wyścigu dla klas Stock 150 Pro i Super Pit
16:50 – Ogłoszenie wyników i zakończenie zawodów


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

PITBIKE.PL TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook