opublikowano 15/05/2018 o godzinie 10:21:22, autor Olga Taraszka

Rozkład jazdy I Rundy Pucharu Polski Pit Bike SM!



Szykujecie się na I Rundę Pucharu Polski Pit Bike SM? Zapoznajcie się z rozkładem jazdy!

Harmonogram czasowy zawodów (19 maja)


8:00 – Czynne biuro zawodów (kontener w parkingu)
8:00 – 10:30 – Rejestracja uczestników
8:30 – 11:00 – Odbiór techniczny
8:30 – Egzamin teoretyczny (Budynek główny PZM)

9:15 – Trening wolny dla klasy Stock 90
9:30 – Trening wolny dla klas: Stock 125, Stock 160 Junior, Pit Ladies
9:45 – Trening wolny dla klas: Stock 150 Pro, Super Pit
10:00 – Jazdy pokazowe

10:10 – I trening dla klasy Stock 90
10:30 – I trening dla klas: Stock 125, Stock 160 Junior, Pit Ladies
10:45 - I trening wolny dla klas: Stock 150 Pro, Super Pit
11: 00 – Jazdy pokazowe

11:15 - II trening dla klasy Stock 90
11:30 – II trening dla klas: Stock 125, Stock 160 Junior, Pit Ladies
11:40 - II trening wolny dla klas: Stock 150 Pro, Super Pit
12: 00 – Jazdy pokazowe

12:30 – Odprawa z zawodnikami

13:00 – Wyjazd do I wyścigu klasy Stock 90 (10 okrążeń)
13:20 – Wyjazd do I wyścigu klas: Stock 125, Stock 160 Junior, Pit Ladies (12 okrążeń)
13:40 - Wyjazd do I wyścigu klas: : Stock 150 Pro, Super Pit (12 okrążeń)
14:00 – Jazdy pokazowe (10 min.)

14:20 - Wyjazd do II wyścigu klasy Stock 90
14:40 - Wyjazd do II wyścigu klas: Stock 125, Stock 160 Junior, Pit Ladies
15:00 - Wyjazd do II wyścigu klas: : Stock 150 Pro, Super Pit
15:20 – Jazdy pokazowe

15:50 – Ceremonia wręczenia nagród


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

PITBIKE.PL TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook